Książka, która zainspirowała setki tysięcy osób, może być Twoja!

Książka, która zainspirowała setki tysięcy osób, może być Twoja!

Wydawnictwo Illuminatio organizuje kolejny konkurs. Do wygrania jest nowość wydawcy „Mała księga przebudzenia”, dzięki której dowiesz się, jak czerpać radość i spokój z nawet najmniejszych elementów codzienności i naprawdę żyć.

Wystarczy, że zapiszesz się na newsletter wydawnictwa, polubisz fanpage Illuminatio oraz we wpisie konkursowym na facebooku napiszesz autorskie przesłanie na inspirujący dzień. Konkurs trwa od 5 sierpnia 2014 do 12 sierpnia 2014 roku. Wszystkie szczegóły wraz z regulaminem konkursu można znaleźć na stronie wydawnictwa.

O książce:

Poznaj 52 inspirujące lekcje oraz wskazówki medytacyjne, skłaniające do rozważań na temat współistnienia, wybaczania, świadomości czy umiejętności pokonywania przeszkód. Te uniwersalne instrukcje, nawiązujące do wielu tradycji duchowych, uświadomią Ci, jak niewiele potrzeba, aby lepiej poznać samego siebie i odkryć głębszy wymiar własnego istnienia. Mała księga przebudzenia stanie się Twoim nieodłącznym towarzyszem zarówno w chwilach radości, jak również – a może przede wszystkim – w momentach zwątpienia i poczucia zrezygnowania.

Każdy z nas potrzebuje daru uważności, aby rozwijać się w życiu, a nie tylko usiłować po prostu przetrwać każdy następny dzień. Mark Nepo – filozof, poeta, nauczyciel duchowy, któremu udało się pokonać groźny nowotwór – uświadamia nam, że nie możemy uciekać od spotykających nas trudności, które stanowią niezbędny etap naszego rozwoju i że wszystko, czego doświadczamy, kryje w sobie sens. Przełamywanie własnych ograniczeń stanowi ważny krok na ścieżce samodoskonalenia i jeśli chcemy nadać naszej egzystencji głębsze znaczenie, musimy stawić czoła problemom i nauczyć się czerpać radość z każdego dnia.

Książka podbiła setki tysięcy serc czytelników na całym świecie, zyskując miano bestsellera „New York Timesa”. Teraz również Ty możesz skorzystać z zawartych w niej wskazówek, aby dowiedzieć się, jak czerpać z życia pełnymi garściami.

Kup w TaniaKsiazka.pl:

Kup w TaniaKsiazka.pl: Mała księga przebudzenia - Mark Nepo

Przeczytaj także