Książka Hvile, czyli norweska sztuka leniuchowania

Wiatr ze wschodu - kup na TaniaKsiazka.plKsiążka Hvile. Norweska sztuka leniuchowania to pozycja, która na polskim rynku będzie dostępna w sprzedaży już od 17 czerwca 2020 roku. Prezentowany tytuł przypadnie do gustu każdemu miłośnikowi poradników i książek psychologicznych, które podpowiadają, jak żyć w spokoju i harmonii ze samym sobą. W związku z tym, jeśli czujecie, że wasz organizm potrzebuje wyciszenia, chcielibyście zatrzymać się na chwilę i odpocząć, trafiliście idealnie. Ponieważ autorka książki, Siw Aduvill, zdradza sekrety na szczęście i spokój oraz prezentuje sprawdzone i skuteczne metody wypoczynku. Sprawdźcie koniecznie!

 Książka Hvile – czasy, w których odpoczynek staje się aktem odwagi

Nierzadko dziś mamy poczucie, że odpoczynek w obecnych czasach to rodzaj luksusu, na który niewielu może sobie pozwolić. Kawa pita w biegu, pośpiech, stres i ludzie, którzy nieustannie czegoś od nas chcą. Czasem też odpoczynek postrzegany jest przez nas jako lenistwo, a bezproduktywność sprawia, że czujemy się z tym źle. Zagubieni w świecie, który wymaga od nas wiecznego pędu i nieustannego działania zapominamy, że nasze siły nie są nieskończone. Jednak nawet najwięksi uczeni wiedzą przecież, że bez relaksu nie byłoby szansy na nowe odkrycia, postęp nauki czy innowacyjne rozwiązania.

W związku z tym, z pomocą przychodzi wam autorka książki. Udowadnia, że najważniejszy jest porządek w głowie i najbliższym otoczeniu. Jeśli dopada was zmęczenie, to zamiast pić kolejną kawę czy napój energetyzujący, po prostu się zdrzemnijcie. Nadmiar bodźców przytłacza was? Wyłączcie powiadomienia, telefon czy laptop. Odetnijcie się od nadmiernej gadatliwości, doceńcie walory otaczającej was przyrody. Odpoczynek staje się aktem odwagi w sytuacji, kiedy zarówno nasza kultura, jak i my sami zdajemy się nie tolerować go, jako czegoś koniecznego.

Tym samym ten poradnik stanie się pierwszym krokiem do wielkich zmian w waszym życiu. Okazuje się bowiem, że by się zrelaksować i odpocząć, wcale nie trzeba uciekać do egzotycznych krajów.

Przypominamy, że książka Hvile. Norweska sztuka leniuchowania będzie dostępna w sprzedaży od 17 czerwca 2020 roku. Znajdziecie ją tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy!

Przeczytaj także