Książka Dublerka – mistrzowski thriller

Książka Dublerka - kup na TaniaKsiazka.plKsiążka Dublerka to doskonała propozycja dla wszystkich miłośników thrillerów psychologicznych. Powieść na polskim rynku będzie dostępna w sprzedaży już od 29 lipca 2020 roku. Poza tym powody do zadowolenia mają przede wszystkim fani twórczości Sophie Hannah, B.A. Paris, Clare Mackintosh i Holly Brown. Ponieważ to właśnie one połączyły siły i stworzyły tę bestsellerową historię, która w błyskawicznym tempie stała się międzynarodowym hitem. I nie ma się co dziwić, w końcu mowa tu o naprawdę gorących nazwiskach! Jesteście ciekawi, czego możecie spodziewać się po tej książce? A może poszukujecie sprawdzonej opowieści na letnie wieczory? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Książka Dublerka – kilka słów o fabule

Cztery matki muszą ustalić, co naprawdę zagraża ich córkom, zanim będzie za późno.

Córki Carolyn, Bronnie, Elise i Kendall przyjaźnią się i uczą w Akademii Sztuk Performatywnych imienia Orly Flynn. A chociaż rok temu zgrana grupka przyjaciółek rozpadła się, ponieważ doszło między nimi do brutalnej kłótni, dziewczynki zdążyły już sobie wybaczyć. Teraz ponownie są nierozłączne. Tymczasem ich matki nadal nie potrafią o tym zapomnieć i przejść do porządku dnia codziennego. Sprawa staje się jeszcze trudniejsza, kiedy w szkole pojawia się nowe zagrożenie w postaci tajemniczej, nowej uczennicy. Wkrótce matki postanawiają wziąć sprawy we własne ręce. Jednak odkrycie prawdy wiąże się z faktem, że ich własne, pilnie strzeżone sekrety ujrzą światło dzienne.

Jak daleko są w stanie się posunąć, by ochronić swoje córki?

Przypominamy, że prezentowana dziś książka Dublerka na polskim rynku będzie dostępna w sprzedaży już od 29 lipca bieżącego roku. Prezentowaną dziś historię znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom thrillerów psychologicznych. Szczególnie tym, którzy interesują się twórczością Sophie Hannah, B.A. Paris, Clare Mackintosh i Holly Brown. Sprawdźcie koniecznie, jak ten kwartet poradził sobie ze wspólną historią. Gwarantujemy, że nawet najbardziej wymagający odbiorcy znajdą tutaj coś dla siebie. W końcu nie bez powodu ta pozycja cieszy się tak ogromnym zainteresowaniem czytelników na całym świecie.

Przeczytaj także