Książka Drapieżnik – prawdziwa historia!

Książka Drapieżnik - kup na TaniaKsiazka.plKsiążka Drapieżnik. Prawdziwa historia najbardziej nieuchwytnego mordercy XXI wieku to doskonała propozycja dla wszystkich tych, którzy interesują się literaturą faktu i reportażami. Poza tym, jeśli śledzicie opowieści o seryjnych mordercach, również powinniście sięgnąć po ten tytuł. Książka jest już dostępna w sprzedaży na polskim rynku i gwarantujemy, że zainteresuje nawet najbardziej wymagających odbiorców. W końcu twórcą scenariusza tych mrożących krew w żyłach przypadków było samo życie. A jak wiadomo nie od dziś, to ono jest najlepszym scenarzystą. Koniecznie sprawdźcie to i przekonajcie się o tym sami!

 Książka Drapieżnik – kilka słów o książce

Przez ponad dziesięć lat przemierzał Stany w poszukiwaniu swoich ofiar. Dla profilerów był prawdziwą zagadką. Polował na kobiety i mężczyzn, na starych i młodych. Na liście jego ofiar nie było tylko dzieci.

Morderca od zawsze niemal czuł, że są w nim dwie osoby. Oddany ojciec, wychowujący córkę i wzorowy pracownik. Jak na zawołanie zamieniał się w seryjnego mordercę i gwałciciela. A do każdej zbrodni był doskonale przygotowany. Zabijał według dokładnie ustalonego planu, szybko i sprawnie. Usuwał włosy na całym ciele i blokował gruczoły potowe. Tym samym FBI na próżno szukało śladów DNA. Israel Keyes, bo o nim tu mowa, w końcu jednak wpadł w ręce policji. Jak do tego doszło? Gdzie popełnił błąd? I ile tak naprawdę osób zabił?

Autorka książki, dziennikarka Maureen Callahan, zainteresowała się historią mordercy, który przez ponad dekadę nie istniał dla wymiaru sprawiedliwości. W związku z tym poświęciła ona wiele lat na to, by zbadać motywy, jakimi kierował się Keyes. Przeprowadziła setki rozmów z kluczowymi przedstawicielami organów ścigania. Ponadto przewertowała stosy dokumentów ze śledztwa i dotarła do tajnych akt FBI. Wszystko po to, żeby przedrzeć się do umysłu mordercy.

Czytelnicy więc otrzymują mrożąca krew w żyłach prawdziwą historię człowieka, uzależnionego od mordowania.

Przypominamy, że książka Drapieżnik jest już dostępna w sprzedaży na polskim rynku. Prezentowany dziś reportaż znajdziecie tutaj. Sprawdźcie koniecznie!

Przeczytaj także