Książka Donalda Tuska – Szczerze

Książka Donalda Tuska - kup na TaniaKsiazka.plKsiążka Donalda Tuska to doskonała propozycja dla wszystkich miłośników literatury faktu i reportaży. Poza tym to świetna wiadomość dla każdego, kto interesuje się polityką krajową i europejską. Jak wiadomo, Donald Tusk w ostatnim czasie piastował zaszczytne stanowisko Przewodniczącego Rady Europejskiej.  Teraz jego kadencja dobiegła właśnie końca. Jak wygląda ten świat od środka? Czym charakteryzują się rozgrywki polityczne na szczeblu między krajowym? Tego wszystkiego będziecie mogli dowiedzieć się już niedługo. Ponieważ książka Donalda Tuska pt. Szczerze będzie dostępna w sprzedaży już od 12 grudnia 2019 roku. Jesteście ciekawi, czego jeszcze możecie się z niej dowiedzieć? Koniecznie zatem to sprawdźcie sami!

Książka Donalda Tuska – kilka słów

Prezentowana dziś pozycja to niezwykły pamiętnik, a właściwie osobisty dziennik Przewodniczącego Rady Europejskiej. Tym samym czytelnicy mają okazję towarzyszyć mu, kiedy stawia pierwsze kroki w nowej roli. A w związku z tym poznacie także kulisy europejskiej polityki i prześledzicie najbardziej dramatyczne wydarzenia ostatnich lat. Mowa tu oczywiście o zamachach terrorystycznych w Paryżu i Brukseli, kryzys uchodźczy czy śmierć prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. Poza tym to również niekończące się negocjacje w sprawie Brexitu. W książce znajdziecie też wielowymiarowe i zaskakujące portrety najważniejszych postaci światowej polityki. Od Baracka Obamy i Angeli Merkel po Donalda Trumpa i Borisa Johnsona.

Ale książka Donalda Tuska to coś znacznie więcej niż pozycja o kulisach władzy. To przede wszystkim zapisana potocznym, barwnym językiem polityczne credo Donalda Tuska. A także opowieść o Europie, która pozostaje wielkim marzeniem. Nie zabraknie tu również opowieści o europejskiej polityce, która nierzadko bywa gorzkim rozczarowaniem.

Przypominamy, że prezentowana dziś książka pt. Szczerze będzie dostępna w sprzedaży już od 12 grudnia bieżącego roku. Znajdziecie ją tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy tę pozycję wszystkim miłośnikom literatury faktu i każdemu, kto interesuje się międzynarodową polityką. Gwarantujemy, że ta książka zadowoli nawet najbardziej wymagającego czytelnika i znawcę tematu. Dzięki tej pozycji odkryjecie prawdziwe kulisy polityczne, o których nie usłyszycie w mediach. Sprawdźcie to!

Przeczytaj także