Książka Bestia – Max Czornyj wraca z nowością!

Max Czornyj zdobył rzeszę fanów dzięki unikalnym i wciągającym opowieściom kryminalnym, z wyraźną nutą thrillera w tle. W związku z tym nie dziwi fakt, że na jego najnowszą książkę Bestia czeka mnóstwo czytelników w całym kraju. Dziś mamy dobrą wiadomość właśnie dla nich! Powieść będzie dostępna w sprzedaży już od 14 października 2020 roku i jeśli do tej pory nie było Wam po drodze z twórczością tego pisarza, koniecznie nadróbcie zaległości!

Książka Bestia - kup na TaniaKsiazka.plKsiążka Bestia – kilka słów o fabule

W Lublinie znów grasuje seryjny morderca. Igor Lubow, skazany na karę dożywotniego pozbawienia wolności, popełnia samobójstwo w celi. Mężczyzna odbywał wyrok za serię zabójstw dokonanych według fabuły własnych powieści. Tymczasem po jego śmierci dochodzi do kolejnego morderstwa. Co więcej, sprawca dokonuje zabójstwa dokładnie takiego, jakie pisarz umieścił w swojej ostatniej książce. Problem w tym, że ta pozycja nigdy nie ujrzała światła dziennego.

Sprawą zajmuje się powracający do zdrowia Eryk Deryło. Komisarz musi stawić czoła zabójcy wraz z Tamarą Haler. Śledczy nie mają zbyt wiele czasu, ponieważ ostatnia książka Lubowa jest bardzo krwawa. I wiele wskazuje na to, że morderca będzie ściśle trzymał się jej treści. Ponadto najprawdopodobniej upatrzył sobie już kolejny cel. Czy granica między fikcją a rzeczywistością istnieje? Jeśli tak, to gdzie jest jej początek, a gdzie koniec? I czy właściwie taka linia graniczna istnieje?

Deryło ma niewiele czasu, jeśli chce ocalić kolejne ofiary, musi skupić się na sprawie. Sam jednak nie czuje się najlepiej, czy jest więc w stanie schwytać przebiegłego mordercę?

Przypominamy, że książka Bestia będzie dostępna w sprzedaży już od 14 października bieżącego roku. Prezentowany dziś tytuł znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy tę historię wszystkim miłośnikom literatury kryminalnej. Ponadto, jeśli do tej pory nie mieliście okazji zapoznać się z książkami Maxa Czornyja, to doskonały moment, by nadrobić zaległości. Koniecznie sprawdźcie, co takiego mają w sobie jego powieści, iż zachwycają czytelników w całym kraju.

Przeczytaj także