Królestwo Kanciarzy – grupa Kaza powraca!

Królestwo Kanciarzy to najnowsza powieść fantasy, która w sprzedaży pojawi się 29 marca 2017 roku. Jej autorką jest sama Leigh Bardugo – twórczyni bestsellerowej serii Trylogia Griszy. Tym razem pisarka udowadnia, że jej talent to nie kwestia przypadku i po raz kolejny na ręce czytelników składa fascynującą historię, od której trudno się oderwać.

Czym jest Królestwo Kanciarzy?

Przede wszystkim należy tu wspomnieć, iż najnowsza książka Bardugo jest kontynuacją bestsellerowej Szóstki wron. Historia opowiada o drużynie outsiderów chcących sforsować niezdobytą nigdy twierdzę. Ich celem były oczywiście bogactwa tam ukryte, o których nikomu do tej pory się nie śniło.

Tym razem czytelnicy stykają się z drużyną pod dowództwem Kaza Brekkera, która wykonała już zadanie. Zdawać by się mogło, że z tego powodu mają mnóstwo radości i powinni cieszyć się z udanej misji. Jak się okazuje jest zupełnie przeciwnie. Grupa powoli zaczyna się rozpadać, a wycieńczenie nieustannie daje o sobie znać. Nagroda zostaje wciąż niepodzielona z powodu braku czasu. Teraz przyjaciele na głowie mają dużo większe zmartwienia. Muszą walczyć o własne życie. Jeden z najważniejszych członków drużyny zostaje porwany. W dodatku nad Ketterdam nadciągają potężne siły z całego świata, chcące poznać tajemnicę niebezpiecznego narkotyku. Nie ulega wątpliwości, że nad drużyną Kaza zbierają się burzowe chmury.

Podczas gdy dawni wrogowie dają o sobie znać, lojalność członków grupy zostanie wystawiona na trudną próbę. Nieubłaganie zbliża się wojna, która przesądzi o życiu paczki, ale także rozstrzygnie losy całego świata Grisza.

Przypominamy, że powieść Królestwo kanciarzy w sprzedaży pojawi się 29 marca 2017 roku. Znajdziecie ją tutaj. Gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom ekscytujących opowieści z gatunku fantasy!

Przeczytaj także