Krew z krwi – nowość od Piotrowskiego

Piętno, Sfora oraz Cherub, czyli zielonogórska seria kryminalna o komisarzu Brudnym rozpędziła karierę pisarską Przemysława Piotrowskiego. Cykl ten przyniósł mu dużą popularność, dlatego wieść, że na półkach księgarni pojawiła się jego nowa książka, okazał się być ważnym wydarzeniem w wielu polskich domach. Czy Krew z krwi powtórzy sukces jego ostatnich kryminałów?

Krew z krwi Sprawdź na TaniaKsiazka.pl >>

Krew z krwi

Głównym bohaterem książki Krew z krwi jest Daniel Adamski, który podobnie jak sam Przemysław Piotrowski jest utalentowanym twórcą kryminałów. Na co dzień wiedzie raczej spokojne życie, na które cień rzuca śmiertelna choroba syna Leosia. Pewnego dnia zwyczajną codzienność tych dwojga zakłóca policja kryminalna. Dlaczego interesują się Danielem? Ponieważ dokonano zabójstwa, a morderca postąpił z ofiarą w sposób opisany w jego książkach! Daniel wiedział, że ma fanów. Niektórzy z nich nawet bywali natrętni, jednak w życiu nie przypuszczał, że uwielbienie do jego książek popchnie któregoś z nich do takiego czynu.

Biorąc pod uwagę tak potworny czyn, czy Daniel nie powinien również czuć się zagrożony? I czy jest w stanie zagwarantować bezpieczeństwo dla swego syna? Czy zdoła uchronić dziecko i siebie przed psychopatycznym mordercą, któremu nieświadomie dał pomysły na wyrządzenie krzywdy drugiemu człowiekowi? Kim jest i do czego zdolny jest ten zabójca i przede wszystkim, czy policja zdoła go schwytać, zanim znowu zdarzy coś strasznego?

Krew z krwi to dynamiczna historia o walce ze złem i ojcowskiej miłości do jedynego syna. Sięgnij po książkę i bądź świadkiem niebezpiecznej, dynamicznej gry między pisarzem, zagadkowym zabójcą a śledczymi.

Książkę już teraz możesz zamówić w tym miejscu, natomiast inne powieści Przemysław Piotrowskiego znajdziesz pod tym linkiem.

Zobacz także:

Przeczytaj także