Krew snajperów – opowieść żołnierza GROM-u

Krew snajperów - kup na TaniaKsiazka.plKrew snajperów to książka, która powstała przy współpracy Karola K. Soyki oraz Krzysztofa Kotowskiego. Ten pierwszy jest podpułkownikiem rezerwy, dlatego też Czytelnik otrzymuje opowieść niezwykle realną. Jeśli więc pasjonują Was tajniki wojskowych działań i historie, które do tej pory nie miały szansy ujrzeć światła dziennego, Krew snajperów jest dla Was idealną lekturą. Koniecznie sprawdźcie sami, co do powiedzenia ma żołnierz jednej z elitarnych grup wojskowych w Polsce.

Krew snajperów – prawdziwe historie, wielkie emocje

Snajperzy GROM-u to jednostka, która powstała w 1990 roku. Od tego też czasu są jednymi z najlepszych strzelców na świecie. Wstępując w ich progi, mężczyzna otrzymuje specjalne przeszkolenie oraz poznaje niepowtarzalną taktykę walki. Ale aby móc zasilić te elitarne szeregi, kandydat musi odznaczać się ponadprzeciętną wytrzymałością fizyczną i psychiczną. Do tego należy dołożyć jeszcze sprawdzone umiejętności strzeleckie. Te wszystkie elementy zebrane w całość to niezwykle cenne cechy, które posiada każdy snajper tej jednostki. Od wielu, wielu lat pojawiają się zawsze tam, gdzie wybuchają konflikty – Jugosławia, Kosowo, Irak, Afganistan, Syria i wiele innych.

Podpułkownik Karol Soyka w prezentowanej przez nas dziś książce ukazuje działania tych właśnie snajperów. Czytelnik ma szansę poznać nieopisane do tej pory akcje wojskowe, które przyprawią o zawrót głowy niejednego odbiorcę. Prawdziwe opowieści, mrożące krew w żyłach akcje i wielkie emocje. Tego nie zapewni Wam żadna fikcja, tylko prawdziwe życie. Ponadto autor pokazuje, jak z bliska wygląda konflikt oraz oddaje realia pola walki, na którym niejednokrotnie się znalazł. Swoje powieści snuje na podstawie własnych doświadczeń, jak i doświadczeń towarzyszy broni.

Na koniec warto wspomnieć, że Krew snajperów to nie tylko opowieść o sile i ogromnej wytrwałości tych wyborowych strzelców. To także historia o poświęceniu i dużych kosztach, jakie ponoszą osoby decydujące się na wykonywanie tego niezwykle ryzykownego zawodu. Zawodu, który, chociaż zapewnia im renomę i sławę na całym świecie, to przecież może kosztować ich życie.

Książkę pt. Krew snajperów znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także