Krew Maxa Czornyja – Tom 8. serii o Komisarzu Eryku Deryło

Jeden z ulubionych literackich bohaterów mrocznego świata przestępców i śledczych, komisarz Eryk Deryło, powraca w kolejnej części serii autorstwa polskiego mistrza kryminału, grozy i sensacji. Na kartkach najnowszej powieści Krew Maxa Czornyja, która 5 maja ukazała się nakładem Wydawnictwa Filia,  przyjdzie mu się zmierzyć z najbardziej makabryczną  sprawą w dotychczasowej karierze!

Krew Maxa Czornyja Sprawdź na TaniaKsiazka.pl >>

Krew Maxa Czornyja

Kryminalna seria powieściowa o Komisarzu Eryku Deryło doczekała się kontynuacji. W ósmym tomie cyklu mrok, zbrodnia i brutalność ponownie zagrają pierwsze skrzypce. Misternie skonstruowana zagadka znowu będzie trzymać czytelnika w napięciu do ostatniej strony. Zanim sięgniesz po Krew Maxa Czornyja, prześledź wszystkie sprawy komisarza Deryło. Masz to już za sobą? W takim razie koniecznie przygotuj się na porządną dawkę mocnej literatury. Tym razem w przerażających okolicznościach zostaje zamordowana kobieta. W miejscu kaźni zabójca pozostawia jednak upiorną wiadomość. Czy jej adresatami są śledczy? A może bezpośrednio komisarze Deryło i Haler? Czy dzięki niej uda się dotrzeć do bezwzględnego mordercy?

Krąg podejrzanych o tę zbrodnię zacznie się rozszerzać w bardzo szybkim tempie. Co więcej, swoim promieniem obejmie nawet funkcjonariuszy lubelskiej komendy. W tej sytuacji nikt nie pozostanie wolny od podejrzeń ani od śmiertelnego niebezpieczeństwa. Zdaje się bowiem, że zabójca zaczyna kolejne polowanie.

****

Jeśli lubisz powieści kryminalne, które gwarantują prawdziwy emocjonalny roller coaster, do tej pory nie miałeś okazji zapoznać się z twórczością Maxa Czornyja, nie odkładaj tej przyjemności na później i już dziś zamów książki z jego serii o Komisarzu Eryku Deryło. Znajdziesz je w tym miejscu. Natomiast jeśli jesteś na bieżąco z prozą tego utalentowanego autora i nie mogłeś się doczekać jego kolejnego dzieła, to ósmy tom cyklu, Krew, czeka na Ciebie pod tym linkiem.

Zobacz także:

Przeczytaj także