Krew i miód – wyczekiwana kontynuacja Gołębia i węża już jest!

Młodzieżowa seria Gołąb i wąż autorstwa Shelby Mahurin doczekała się drugiego tomu! Krew i mód od Wydawnictwa We need Ya jest już w sprzedaży, a to oznacza, że przed miłośnikami powieści fantasy maluje się kilka długich chwil pełnych magii i przygód. Nie czytałeś pierwszej części? Jeśli znasz książkiSarah J. Maas, koniecznie zapoznaj się z cyklem od Mahurin.

Krew i miód Sprawdź na TaniaKsiazka.pl >>

Krew i miód – wyczekiwana kontynuacja Gołębia i węża

W rozwinięciu uniwersum bestsellera New Your Timesa i IndieBound., Gołębia i węża Shelby Mahurin, stawka jest jeszcze wyższa, czarownice bardziej zabójcze, a romans gorętszy!

Z poprzedniej części wiemy, że życiu Reida Diggory’ego, który złożył śluby Kościołowi przywdziewając imię Chasseur, przyświeca jedna zasada: Czarownic nie zostawisz przy życiu. Jego ścieżka nigdy zatem nie powinna skrzyżować się z życiem Lou, którą jest właśnie jedną z nich. Jednak niespodziewane koleje losu zmuszają tę dwójkę do niemożliwego… Do małżeństwa. Wojna między czarownicami a Kościołem jest nieprzejednana, ponieważ toczy się już od starożytności, a najbardziej niebezpieczni wrogowie Lou niosą ze sobą los gorszy niż sam ogień. Jednak nie mogąc zignorować rosnących uczuć, bezsilna wobec tego kim jest, będzie musiała dokonać wyboru…

Co Cię czeka, gdy już usiądziesz wygodnie w fotelu i otworzysz książkę Krew i miód? Po uniknięciu śmierci Lou, Reid, Coco i Ansel uciekają przed sabatem, królestwem oraz Kościołem. Stali się zbiegami i nie mają się gdzie ukryć. Potrzebują sojuszników, którzy pomogą im się uratować przed tropiącymi ich czarownicami i chasseurami. Taka ochrona ma jednak swoją cenę. Lou i Reid muszą zatem podjąć oddzielne misje, aby odbudować siły. Gdy spróbują przezwyciężyć tworzącą się między nimi przepaść, nikczemna Morgane wciągnie ich w zabójczą grę w kotka i myszkę. Ta niebezpieczna intryga grozi jednak zniszczeniem czegoś, co warte jest więcej niż jakikolwiek sabat.

Książka Shelby Mahurin Krew i miód dostępna jest w naszej księgarni pod tym linkiem. Jeśli natomiast nie czytałeś pierwszej części serii, koniecznie zajrzyj w to miejsce.

Zobacz także:

Przeczytaj także