Konsumencki Lider Jakości 2019 – TaniaKsiazka.pl

Po raz kolejny wyróżniono naszą księgarnię w programie Konsumencki Lider Jakości. W tym roku zajęliśmy pierwsze miejsce aż w dwóch kategoriach: Internetowe księgarnie wysyłkowe i Sklepy z tanimi książkami. To ważne wyróżnienie, ponieważ to właśnie konsumenci oceniają w nim poszczególne marki oraz ich usługi i produkty. Serdecznie Wam dziękujemy, drodzy TanioKsiążkowi Klienci!

TaniaKsiazka.pl - Konsumencki Lider jakości 2019

Konsumencki Lider Jakości 2019

Ogólnopolskie badanie Konsumencki Lider Jakości przeprowadza co roku Redakcja Strefy Gospodarki. To niezależny dodatek do Dziennika Gazeta Prawna. A wszystko po to, żeby wyłonić marki, które wyróżniają się na tle innych jakością swoich usług i produktów. Co ważne, w badaniu brane są pod uwagę opinie aktywnych konsumentów, zatem nie tylko wyłania się liderów, ale też gromadzi informacje na temat tego, co użytkownicy uważają za wartość. W tegorocznym badaniu Konsumencki Lider Jakości 2019 przestudiowano odpowiedzi aż 15000 respondentów pod kątem m.in. stopnia rozpoznawalności poszczególnych marek.

Dzięki Waszym opiniom w tym roku ponownie zostaliśmy wyróżnieni! To jest dla nas bardzo ważne. Dlaczego? Bo to Wy nas wybraliście spośród innych firm. A to znaczy, że cenicie TaniąKsiążkę i lubicie robić u nas książkowe zakupy.

Złoto w kategoriach „Sklepy z tanimi książkami” oraz „Internetowe księgarnie wysyłkowe”

I na zakończenie mam dla Was małe podsumowanie.

Z wypowiedzi konsumentów, którzy wzięli udział w tegorocznym badaniu, wynika, że markę TaniaKsiążka.pl kojarzycie nie tylko z książkami w niskiej cenie, ale też z wysokim poziomem usług, z dużym wyborem i dobrą ceną dostawy. Doceniacie naszą księgarnię za to, że mamy książki o zróżnicowanej tematyce i dzięki temu zawsze znajdujecie to, czego aktualnie poszukujecie. Co więcej, podoba się Wam, że nasza księgarnia internetowa jest bardzo przejrzysta.

Więcej o samym rankingu przeczytacie w tym miejscu.

Jesteśmy dumni z wyróżnienia i jeszcze raz serdecznie Wam za nie dziękujemy!

Przeczytaj także