Konkurs na recenzje miesiąca – zwycięzcy września!

TargiKsiazki.Online trwają w najlepsze, ale nie możemy zapominać o naszych rytuałach. Jednym z nich jest nasz comiesięczny konkurs na recenzje miesiąca. Mimo całego targowego zamieszania udało nam się znaleźć czas na to, żeby przeczytać wszystkie recenzje, jakie we wrześniu zamieściliście pod książkami na wirtualnych półkach naszej księgarni. Teraz wszem i wobec ogłaszamy, że znamy już recenzentów września!

Konkurs na recenzje miesiąca - zwycięzcy września!

Konkurs na recenzje miesiąca – kto może wziąć udział?

Zanim przejdziemy do najprzyjemniejszej części, czyli ogłoszenia wyników, przypomnę, kto może wziąć udział w konkursie. Każdy 🙂 Pod warunkiem, że jest zarejestrowanym użytkownikiem TaniaKsiazka.pl. Wystarczy, że odnajdziesz w naszej księgarni książkę, o której chcesz opowiedzieć i dodasz recenzję w odpowiednim miejscu. Do konkursu automatycznie kwalifikujemy wszystkie książkowe oceny zawarte w ponad 600 znakach. Chcesz wiedzieć więcej, zerknij w tutaj.

Co miesiąc wybieramy aż 50 osób, których recenzje spodobały się nam najbardziej. Zwycięzców nagradzamy indywidualnymi kodami na darmową dostawę tanioksiążkwego zamówienia.

Dlaczego warto dodawać recenzje w TaniaKsiazka.pl?

Nie tylko dlatego, że można wziąć udział w konkursie i złapać darmową dostawę. Przede wszystkim dodawanie książkowych ocen, to dzielenie się czytelniczymi wrażeniami z innymi molami książkowymi. Być może Twoja recenzja pomoże komuś podjąć decyzję, że to właśnie po tę książkę chce sięgnąć. 🙂

Konkurs na recenzje miesiąca – lista zwycięzców

Przeczytaj także