Konkurs na recenzje miesiąca: wyniki za luty

Cóż za piękny dzień! Nie dość, że nareszcie mamy wiosnę, to dodatkowo właśnie dziś poznacie wyniki konkursu na recenzje miesiąca w TaniaKsiazka.pl. Po raz kolejny wybraliśmy Wasze najciekawsze opinie na temat książek. Długo debatowaliśmy nad recenzjami, które zamieściliście w lutym na stronie naszej księgarni, ale w końcu udało nam się wybrać te najlepsze.  Poniżej znajdziecie nazwiska zwycięzców. 

Konkurs na recenzje miesiąca w TaniaKsiazka.pl – laureaci lutego konkurs na recenzje miesiąca

Konkurs na recenzje miesiąca w TaniaKsiazka.pl – każdy może wziąć udział!

Jak to zrobić? Nie ma nic prostszego! Po pierwsze wystarczy założyć konto użytkownika na stronie naszej księgarni – co pewnie większość z Was, jak nie wszyscy – już zrobili. Reszta, co należy zrobić, to czytać książki z naszej księgarni i dzielić się z innymi swoimi wrażeniami po lekturze. Każdy tytuł ma swoją odrębną kartę produktu. Na dole każdej z nich znajduje się miejsce, w którym możecie podzielić się swoimi prywatnymi opiniami. Spokojnie, nie musicie słodzić książkom, jeśli Wam nie przypadły do gustu. Piszcie w zgodzie ze sobą.

W konkursie na recenzje miesiąca w TaniaKsiazka.pl biorą udział wszystkie wypowiedzi pisemne, które mają więcej niż 600 znaków. Jak widzicie, nie musicie wcale pisać długich referatów, by trafić na listę kwalifikacyjną! Swoje przemyślenia możecie skrócić do kilkunastu zdań. Takie pigułki na pewno przydadzą się innych czytelnikom i pomogą im w podjęciu decyzji co do kolejnej lektury.

Konkurs na recenzje miesiąca wygrywa aż 50 użytkowników

Spośród recenzji spełniających kryteria wybieramy aż 50 najciekawszych tekstów. Zatem istnieje spora szansa na wygraną. Tak, dobrze widzicie – w tym konkursie nie tylko chwalimy, ale również obdarowujemy! Dla każdego zwycięzcy mamy bardzo fajną nagrodę. Za wysiłek i chęć dzielenia się wrażeniami i emocjami mamy indywidualny kod na darmową dostawę zamówienia. Wysyłamy go niedługo po ogłoszeniu wyników. Jeśli zatem ktoś z Was od dziecka marzył o byciu recenzentem – TaniaKsiazka.pl daje możliwość spełnienia tego marzenia  😀  .

Więcej informacji na temat konkursu na recenzje miesiąca znajduje się pod tym linkiem.

Laureaci lutego

Czytaj także:

Przeczytaj także