Konkurs na recenzje miesiąca. Wybraliśmy grudniowych zwycięzców

W grudniu mimo tego, że większość z Was była pochłonięta najpierw przygotowaniami do Świąt i wybieraniem świątecznych prezentów, później świętowaniem, to jednak znaleźliście czas na to, żeby przysłać nam swoje recenzje przeczytanych książek. Dziękujemy Wam za każdą z nich! Jak co miesiąc wybraliśmy 50 recenzji, które zwróciły naszą uwagę i właśnie nagrodziliśmy ich autorów!

Konkurs na recenzje miesiąca w TaniaKsiazka.pl - wybraliśmy grudniowych zwycięzców!

Konkurs na recenzje miesiąca

Przypomnę Wam, że w TaniejKsiążce konkurs na recenzje miesiąca trwa cały czas. Biorą w nim udział wszystkie oceny książek, które zmieściliście w danym miesiącu, i które miały minimum 600 znaków. Co miesiąc wybieramy 50 recenzentów i nagradzamy ich kodem na darmową dostawę tanioksiążkowego zamówienia. Dlatego warto dzielić się swoim zdaniem o książkach. Pamiętajcie o tym, że każda opinia pomaga innym ksiązkoholikom w dokonaniu wyboru. Zatem każda z nich (nawet ta najkrótsza) jest cenna i ważna.

Wszystkie informacje o naszym konkursie dla recenzentów znajdziecie w tym miejscu.

Poniżej zamieszczam listę recenzentów grudnia. Do każdego z nich wysłaliśmy już wiadomość z informacją o nagrodzie. Jeżeli jesteś wśród zwycięzców i jeszcze tego nie zrobiłeś, to koniecznie sprawdź swojego maila. 😉

Oto recenzenci grudnia 2018

 Jak zawsze zachęcam Was do dzielenia się z nami swoimi opiniami o książkach, bo naprawdę warto to robić. 😉

Przeczytaj także