Konkurs na recenzje miesiąca: wrzesień 2022 – wyniki

Czytasz? Lubisz rozmawiać o książkach? W takim razie dziel się z nami i z innymi czytelnikami swoimi opiniami. Dodawaj recenzje i zgarniaj nagrody w naszym konkursie na recenzje miesiąca. Co miesiąc wybieramy aż 50 recenzji, a ich autorzy dostają od nas kody na darmową dostawę tanioksiążkowego zamówienia.

Konkurs na recenzje miesiąca: wrzesień 2022 - wyniki

Konkurs na recenzje miesiąca w TaniaKsiazka.pl: jak wziąć udział?

Żeby wziąć udział w naszym konkursie, znajdź na TaniaKsiazka.pl książkę, którą chcesz ocenić, i w miejscu na dodanie recenzji napiszesz, co o niej sądzisz. Wystarczy dosłownie kilka zadań — sama esencja Twojej opinii, bo do konkursu automatycznie kwalifikujemy wszystkie recenzje, które mają przynajmniej 600 znaków.

Chcesz napisać o książce szczegółowo? Śmiało! Nie mamy maksymalnego limitu objętości recenzji. Możesz zagłębić się w ocenę książki, tak głęboko jak tylko tego potrzebujesz.

Dzięki pisaniu recenzji z jednej strony dajesz upust swoim czytelniczym emocjom. Z drugiej — dzielisz się opinią z innymi. Być może to właśnie Twoja ocena sprawi, że ktoś sięgnie właśnie po tę, a nie inną książkę?

Gratulujemy recenzentom września!

Tutaj dowiesz się więcej o tanioksiążkowym konkursie na recenzje miesiąca >

Przeczytaj także