Konkurs na recenzje miesiąca w TaniaKsiazka.pl – recenzenci października

Październik to był ciekawy miesiąc w TaniaKsiazka.pl. Minął nam pod znakiem wielkiego książkowego wydarzenia – drugiej edycji TargówKsiążki.Online. Mnóstwo wydarzeń online, wywiadów na żywo na szczęście nie przeszkodziło naszym książkoholikom w ocenianiu przeczytanych książek, a nam w rozstrzygnięciu comiesięcznego konkursu na recenzje miesiąca. Znamy już listę zwycięzców!

Konkurs na recenzje miesiąca w TaniaKsiazka.pl

Konkurs na recenzje miesiąca w TaniaKsiazka.pl

Zanim przejdę do meritum, mam kilka słów o samym konkursie. Przecież wśród czytelników może być ktoś, kto chciałby wziąć w nim udział, a nie ma pojęcia, jak to zrobić. To proste, wystarczy być zalogowanym użytkownikiem TaniaKsiazka.pl i odszukać w naszej księgarni książkę, którą chce się ocenić. W odpowiednim miejscu dodajesz swoją recenzję i w sumie to tyle. Dlaczego? Bo do konkursu na recenzje miesiąca automatycznie kwalifikujemy wszystkie książkowe oceny, które są dłuższe niż 600 znaków (ze spacjami oczywiście). Jak widzisz, nawet nie musisz się zbytnio rozpisywać.

Co miesiąc wybieramy aż 50 recenzentów i wysyłamy im unikalne kody na darmową dostawę tanioksiażkowego zamówienia 🙂

Dlaczego warto dodawać recenzje w TaniaKsiazka.pl?

To, że dzięki temu możesz wziąć udział w konkursie to tylko jedna z korzyści. Najważniejsze jest, że nasze recenzje to pole do dzielenia się opiniami o książkach. Przyznaj się, ile razy po przeczytaniu książki, aż Cię rozpierało, żeby o niej opowiedzieć? To świetny moment, żeby podzielić się opinią z innymi molkami książkowymi. Kto wie, może Twoja rekomendacja będzie dla kogoś inspiracją do sięgnięcia właśnie po tę, a nie inną książkę?

Więcej na temat konkursu na recenzje miesiąca w TaniaKsiazka.pl dowiesz się tutaj. Tam też znajdziesz regulamin, na który warto rzucić okiem.

Recenzenci października – wyniki konkursu

A teraz czas na najważniejsze, czyli listę najlepszych recenzentów października.

Przeczytaj także