Konkurs na recenzje miesiąca w TaniaKsiazka.pl – laureaci października

Podobnie jak w poprzednich miesiącach, w tym też nagrodziliśmy autorów najciekawszych recenzji miesiąca! Wybraliśmy aż pięćdziesięciu autorów recenzji zamieszczonych w TaniaKsiazka.pl w październiku.

Konkurs na recenzje miesiąca w TaniaKsiazka.pl

Jak wziąć udział w konkursie na recenzje miesiąca w TaniaKsiazka.pl?

Chcesz podzielić się wrażeniami po lekturze? Pamiętaj, że możesz ocenić każdą książkę, jaką znajdziesz na wirtualnych półkach naszej księgarni. Wystarczy, że masz założone konto użytkownika. Wyszukaj książkę, o której chcesz napisać kilka słów i w miejscu na dodanie recenzji napisz o tym, na co chcesz zwrócić uwagę innych książkoholików. Do konkursu automatycznie kwalifikujemy wszystkie recenzje, które są dłuższe niż 600 znaków. Zatem nie musisz tworzyć elaboratu. Wystarczy kilka ważnych dla Ciebie konkretów.

Konkurs na recenzje miesiąca – wygrywa 50 użytkowników

Warto dodawać recenzje. Nie tylko dlatego, że co miesiąc wybieramy aż 50 osób, których recenzje spodobały się nam najbardziej. Do każdej z nich wysyłamy indywidualny kod na darmową dostawę zamówienia.

Kiedy dodajesz recenzję, przede wszystkim dzielisz się z innymi swoimi czytelniczymi wrażeniami. To może pomóc innym molkom książkowym w podjęciu decyzji, czy daną książkę warto kupić. Z drugiej strony to także możliwość, żeby dać upust wszystkim emocjom, jakie wiążą się z lekturą.

Więcej o naszym konkursie na recenzje miesiąca przeczytasz tutaj.

Laureaci października

Przeczytaj także