Konkurs na recenzje miesiąca w TaniaKsiazka.pl – laureaci grudnia

Pewnie już nie mogliście się doczekać kolejnych wyników konkursu na recenzje miesiąca w TaniaKsiazka.pl. Zatem miło mi poinformować Was, że wybraliśmy najciekawsze opinie na temat książek, zamieszczonych w grudniu na stronie naszej księgarni. Poniżej znajdziecie listę zwycięzców! 

Konkurs na recenzje miesiąca w TaniaKsiazka.pl >>

Konkurs na recenzje miesiąca w TaniaKsiazka.pl – jak wziąć udział?

To bardzo proste! Wystarczy mieć założone konto użytkownika na stronie naszej księgarni i dzielić się wrażeniami po lekturze książek, które znajdują się na naszych wirtualnych półkach. Każdy tytuł ma swoją odrębną kartę produktu, gdzie znajdziesz miejsce na podzielenie się swoją opinią na jego temat. W konkursie na recenzje miesiąca w TaniaKsiazka.pl biorą udział wszystkie wypowiedzi pisemne dłuższe niż 600 znaków. Nie trzeba zatem pisać długich wypracowań. Wystarczą wrażenia w pigułce, które będą pomocne dla innych czytelników przy podjęciu decyzji o wyborze danej książki.

Konkurs na recenzje miesiąca – wygrywa 50 użytkowników

Jak widzicie, warto dodawać recenzje, ponieważ wybieramy aż 50 najciekawszych. Istnieje zatem duża szansa, że Twoja znajdzie się w tej puli. Oczywiście nagrodą za wysiłek i podzielenie się emocjami i spostrzeżeniami jest nie tylko nasza pochwała, ale również indywidualny kod na darmową dostawę zamówienia, który wysyłamy do każdego zwycięzcy! Zabawa w recenzenta naprawdę się opłaca 😉 . 

Więcej informacji na temat konkursu na recenzje miesiąca znajdziecie w tym miejscu.

Laureaci grudnia

Uważasz, że fajnie by było zobaczyć swoje nazwisko na liście zwycięzców? Zatem pisz recenzje i zgarniaj nagrody!

Czytaj także:

Przeczytaj także