Konkurs na recenzje miesiąca w TaniaKsiazka.pl – kto wygrał w czerwcu?

Czy wiesz, że co miesiąc wybieramy aż 50 osób, które wygrywają w konkursie na recenzje miesiąca w TaniaKsiazka.pl? Właśnie wybraliśmy recenzentów czerwca!

Konkurs na recenzje miesiąca w TaniaKsiazka.pl - dowiedz się więcej

Konkurs na recenzje miesiąca w TaniaKsiazka.pl

Czy miewasz tak, że po przeczytaniu książki koniecznie chcesz o niej opowiedzieć innym czytelnikom, a nie zawsze masz obok siebie kogoś, kto podziela Twoją miłość do literatury?

W TaniaKsiazka.pl możesz zamieszczać recenzje przeczytanych książek. Wystarczy, że masz założone konto użytkownika. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby dzielić się opiniami z innymi książkoholikami. Coś Ci się w lekturze wybitnie spodobało a może przeciwnie – wkurzyło? Napisz o tym! Znajdź książkę w TaniaKsiazka.pl i w dodaj swoją recenzję.

Dlaczego warto dodawać recenzje w TaniaKsiazka.pl

Po pierwsze, recenzowanie książek to możliwość podzielenia się opinią z innymi czytelnikami. Być może wrażenie, jakie dana książka na Tobie zrobiła, będzie mieć wpływ na to, że ktoś inny po nią sięgnie?

Po drugie, dodając recenzje, masz szansę, żeby wziąć udział w naszym comiesięcznym konkursie. A do niego kwalifikujemy automatycznie wszystkie książkowe opinie dłuższe niż 600 znaków.

Po trzecie, im więcej recenzji napiszesz, tym na wyższy poziom recenzencki się wespniesz. W TaniaKsiazka.pl mamy aż pięć takich poziomów:

  • Początkujący Recenzent,
  • Recenzentus NotPospolitus,
  • Recenzent Wybitny,
  • Super Recenzent,
  • i… Recenzenckie Mistrzostwo Świata!

Chcesz wiedzieć więcej o konkursie na recenzje miesiąca w TaniaKsiazka.pl? W takim razie odwiedź to miejsce.

Recenzenci czerwca 2021

Co miesiąc wybieramy 50 osób, którym wysyłamy indywidualne kody na darmową dostawę 🙂 Za czerwiec nagrodziliśmy:

Konkurs na recenzje miesiąca w TaniaKsiazka.pl - jak wziąć udział

Przeczytaj także