Konkurs na recenzje miesiąca: recenzenci października 2022

Dużo czytasz i po każdej przeczytanej lekturze pragniesz komuś o niej opowiedzieć? Nie czekaj, aż kogoś spotkasz! Swoimi wrażeniami możesz dzielić się z nami, a także z innymi czytelnikami. Oprócz tego, że Twoja opinia dotrze do szerszego grona, masz szansę na tym zyskać dużo więcej! Dodawaj recenzje na TaniaKsiazka.pl i zgarniaj nagrody w naszym konkursie na recenzje miesiąca. Co miesiąc wybieramy aż 50 recenzji, które premiujemy kodami na darmową dostawę książek z naszej księgarni!

Konkurs na recenzje miesiąca: recenzenci października 2022

Konkurs na recenzje miesiąca w TaniaKsiazka.pl: jak wziąć udział?

Chcesz wziąć udział w naszym konkursie? Na TaniaKsiazka.pl odszukaj książkę, którą właśnie skończyłeś czytać. Każda publikacja ma tam swoją kartę produktu. Na dole pod opisem znajdziesz miejsce na dodanie recenzji. Właśnie tutaj podziel się tym, co myślisz o przeczytanej lekturze. Twoja pisemna wypowiedź nie musi być długa. Wystarczy kilka zdań, które pomogą innym molom książkowym w podjęciu decyzji, czy to właśnie ten tytuł trafi do ich koszyka.

Tylko 600 znaków dzieli Cię od szansy na wygraną!

Do konkursu automatycznie kwalifikujemy wszystkie recenzje, które mają minimum 600 znaków. Widzisz zatem, że chodzi nam o czystą esencję Twoich odczuć. Jeśli jednak chcesz, bez problemu możesz umieścić długi tekst. Każdy przeczytamy z dużą uwagą!

Zachęcamy Cię do publikacji recenzji na naszej stronie. Być może to właśnie Twoja opinia sprawi, że ktoś zdecyduje się na polecony przez Ciebie tytuł? I nie mów, że nie kusi Cię wizja darmowej dostawy!

Gratulujemy recenzentom października!

Tutaj znajdziesz więcej informacji na temat tego, jak dodać recenzje książek na TaniaKsiazka.pl >>

Sprawdź i podziel się opinią!

Przeczytaj także