Konkurs na recenzje miesiąca – recenzenci maja 2020

Myśleliście, że w całym okołotargowym zamieszaniu zapomnieliśmy o naszym comiesięcznym konkursie na recenzje miesiąca? To niemożliwe! Co prawda, rozstrzygnięcie zajęło nam nico więcej czasu, niż zwykle, ale już to mamy. Wybraliśmy 50 recenzentów maja!

Konkurs na recenzje miesiąca - recenzenci maja 2020

Konkurs na recenzje miesiąca – a co to?

Cenimy Wasze zdanie i to, że chcecie dzielić się z nami i innymi użytkownikami TaniaKsiazka.pl swoimi opiniami o książkach. Dlatego co miesiąc wybieramy autorów aż 50 recenzji zamieszczonych w naszym sklepie. To książkowe oceny, które skradły nasze serduszka z różnych powodów. A co jest nagrodą? Kod na darmową dostawę tanioksiążkowego zamówienia.

Jak wziąć udział w konkursie?

Wystarczy odnaleźć na TaniaKsiazka.pl książkę, którą chcecie ocenić. W dolnej części strony jest miejsce, w którym możecie napisać kilka słów o tym, jakie zrobiła na Was wrażenie. Recenzje mogą dodawać zarejestrowani użytkownicy naszej księgarni, a do konkursu kwalifikujemy wszystkie dłuższe niż 500 znaków (ze spacjami, jeżeli mamy się skupić na szczegółach). Więcej o samym konkursie możecie dowiedzieć się z informacji na dedykowanej konkursowi stronie. Tam też znajdziecie regulamin, z którym warto się zapoznać.

Dlaczego warto dawać recenzje?

Czytanie nie jest rozrywką społeczną. Jednak to, że zazwyczaj czytamy w spokoju i samotności, wcale nie znaczy, że później nie rozpiera nas chęć, żeby opowiedzieć o książce. Zatem z jednej strony napisanie recenzji może być świetnym sposobem na to, żeby się z tym poczytelniczym napięciem uporać. Z drugiej — każda ocena to odrobina pomocy, którą możemy zaoferować książkoholikom, którzy właśnie szukają ciekawej lektury. Przecież, gdy nie jesteśmy pewni, czy warto po sięgnąć po książkę, sprawdzamy recenzje, prawda?

Konkurs na recenzje miesiąca – zwycięzcy maja 2020

Konkurs na recenzje miesiąca - recenzenci maja 2020

Przeczytaj także