Konkurs na recenzje miesiąca – recenzenci lutego

Nie myślcie, że zapomnieliśmy! W tym miesiącu wybór recenzentów miesiąca przysporzył nam nieco trudności. Przysłaliście tyle książkowych ocen, że preczytanie ich i ograniczenie się do wyboru musiało zająć nam więcej czasu niż w poprzednich miesiącach. Po wielu dyskusjach udało nam się dojść do porozumienia i  możemy powiedzieć już oficjalnie: rozstrzygnęliśmy konkurs na recenzje miesiąca. Więc znamy już recenzentów lutego.

Konkurs na recenzje miesiąca - recenzenci lutego

TanioKsiażkowy konkurs na recenzje miesiąca

Pamiętajcie o tym, że nasz konkurs trwa cały czas! Co miesiąc wybieramy aż 50 autorów najlepszych recenzji zamieszczonych w TaniaKsiazka.pl w poprzednim miesiącu. W konkursie biorą udział wszystkie przesłane przez was książkowe opinie, pod warunkiem, że są dłuższe niż 500 znaków. Recenzję może dodać każdy zalogowany Użytkownik TaniaKsiazka.pl, wystarczy odszukać książkę, którą chce się ocenić, napisać o niej kilka zdań w odpowiednim okienku i kliknąć przycisk „Dodaj recenzję >”.

Więcej o naszym konkursie przeczytacie tutaj: Pisz recenzje i zgarniaj nagrody!

Warto się podzielić opinią

Jakaś książka bardzo się wam spodobała, a jakaś była strata czasu? Podzielcie cię swoją opinią z innymi czytelnikami. Dzięki temu z jednej strony dacie upust poczytelniczym emocjom, z drugiej — być może pomożecie odpowiedzieć im na pytanie, które właśnie sobie zadają: „Czy warto tę książkę kupić”.

Konkurs na recenzje miesiąca – recenzenci lutego

Teraz poznajcie recenzentów lutego, sprawdźcie oceniane przez nich książki.

Przeczytaj także