Konkurs na recenzje miesiąca – recenzenci lipca

Za nami słoneczny, czasem burzowy i na pewno gorący lipiec, który wprost sprzyjał urlopowemu zaczytaniu. Sądząc po ilości recenzji, jakie zamieściliście w TaniaKsiazka.pl, to na całego korzystaliście z czytelniczej pogody. Od nas wielkie dzięki za to, że mimo kuszącej aury za oknem, znaleźliście chwilę, żeby podzielić się książkowymi wrażeniami.

Konkurs na recenzje miesiąca - jak wziąć udział?

Nam pierwsze dni sierpnia spłynęły na zaczytywaniu się w Waszych lipcowych recenzjach. Jak zawsze wybór zaledwie 50 recenzentów był dla nas wyzwaniem. Ale… Zrobiliśmy to! Wybraliśmy autorów najciekawszych recenzji i to właśnie ich nagrodzimy w naszym comiesięcznym konkursie!

Jednak zanim przejdziemy do wyników…

Konkurs na recenzje miesiąca — jak wziąć udział?

Nie musisz wypełniać żadnych deklaracji, ani wysyłać specjalnych zgłoszeń konkursowych. Wystarczy, że zalogujesz się na swoje konto użytkownika w TaniaKsiazka.pl, znajdziesz książkę, którą chcesz zrecenzować i w miejscu na dodanie recenzji napiszesz kilka zdań. Nie musisz nawet się bardzo rozpisywać, bo do konkursu automatycznie kwalifikujemy wszystkie recenzje, które są dłuższe niż 500 znaków.

Co miesiąc czytamy wszystkie recenzje i nagradzamy 50 autorów. Każdy z nich dostaje unikalny kod na darmową dostawę 😉

Więcej na temat samego konkursu możecie przeczytać w tym miejscu.

Recenzenci lipca – wyniki

Przeczytaj także