Konkurs na recenzje miesiąca – recenzenci czerwca 2020

Rozstrzygnęliśmy nasz konkurs na recenzje miesiąca, a to znaczy, że 50 autorów najciekawszych recenzji, dostało już swoje nagrody!

Konkurs na recenzje miesiąca - recenzenci czerwca 2020

Jak zawsze wybranie zwycięzców było dla nas wyzwaniem. Recenzji zamieszczacie tak wiele, że wybranie tylko i aż 50 jest trudne. Chcielibyśmy nagrodzić wszystkich, ale konkurs, jak to konkurs, rządzi się swoimi prawami.

Konkurs na recenzje miesiąca — jak wziąć udział?

Chcesz wziąć udział w konkursie i nie wiem, jak to zrobić? To bardzo proste! Wystarczy, że odszukasz na TaniaKsiazka.pl książkę i w odpowiednim miejscu napiszesz kilka zdań na temat tego, co Ci się w niej podobało lub — przeciwnie — co Cię zdenerwowało. Do konkursu automatycznie kwalifikujemy wszystkie recenzje, które są dłuższe niż 500 znaków. Jak widzisz, nie musisz pisać długo, wystarczy, że napiszesz szczerze i konkretnie 🙂

Czytasz i lubisz dzielić się swoimi poczytelniczymi wrażeniami? W takim razie dodaj recenzję! Pomóż innym w podjęciu decyzji o zakupie danej książki i weź udział w naszym comiesięcznym konkursie. Na początku każdego miesiąca wybieramy 50 osób, które dostają od nas unikalny kod na darmową dostawę. Więcej na temat konkursu dowiesz się w tym miejscu.

Konkurs na recenzje miesiąca — recenzenci czerwca

Przeczytaj także