Konkurs na recenzje miesiąca – poznajcie recenzentów stycznia!

Za nami pierwszy miesiąc nowego roku. Tegoroczny styczeń zaskoczył nas… zimą. Żeby sobie przypomnieć zimę, w której było tyle śniegu, musimy pamięcią sięgać do dzieciństwa. Siarczysty mróz i noce rozświetlone światłem odbitym od śniegu, sprzyjają czytelnikom. Świadczy o tym ilość recenzji, jakie dostaliśmy od was w styczniu. Właśnie rozstrzygnęliśmy nasz konkurs na recenzje miesiąca i wybraliśmy autorów 50 najciekawszych książkowych ocen.

Konkurs na recenzje miesiąca

Konkurs na recenzje miesiąca. Chcesz wziąć udział?

Zanim przejdę do wyników, mam pytanie. Czy wiesz, jak wziąć udział w naszym konkursie? To nic skomplikowanego 🙂

Najpierw musisz przeczytać książkę 🙂 Jeżeli chcesz napisać o niej kilka słów, odszukaj ją w naszym sklepie. Tuż nad jej opisem znajdziesz zakładkę „Recenzje”, w którą należy kliknąć. Wtedy możesz ocenić książkę oraz napisać, co sądzisz o tej konkretnej lekturze w specjalnej ramce. Jedna uwaga, recenzje mogą dodawać zalogowani użytkownicy, także musisz mieć założone konto w TaniaKsiazka.pl.

Do konkursu kwalifikujemy automatycznie wszystkie recenzje dłuższe niż 600 znaków. Co miesiąc wybieramy 50 recenzentów, których książkowe oceny skradły nasze serducha. Zatem, jeżeli rozpiera cię chęć podzielenia się opinią o książce, nie zwlekaj i dodaj swoją recenzję.

Więcej na temat recenzji miesiąca dowiesz się z tego miejsca. Tam też znajdziesz regulamin konkursu.

Poznajcie recenzentów stycznia 2021!

 

Przeczytaj także