Koniec śmierci – tom III Wspomnienia o przeszłości Ziemi

Koniec śmierci - sprawdź na TaniaKsiazka.plKoniec śmierci to książka, która na polskim rynku pojawi się 27 marca 2018 roku. Jej autor, Cixin Liu skradł serca Czytelników na całym świecie słynną już serią science fiction pt. Wspomnienie o przeszłości Ziemi. Powieść, którą mamy przyjemność dziś prezentować jest już 3 częścią ze wspomnianego cyklu. To bez wątpienia doskonała wiadomość dla wszystkich miłośników twórczości pisarza. Jeśli do tej pory nie mieliście okazji zetknąć się z książkami tego twórcy, gorąco zachęcamy do nadrobienia zaległości. Szybko przekonacie się, że ogromna sława i sukces Liu nie jest kwestią przypadku. A za serią, którą stworzył, stoi wielki talent i niepowtarzalne pomysły. Dzięki temu Czytelnicy wraz z bohaterami przeżywają przygody, które na długo pozostają w ich pamięci. Koniecznie to sprawdźcie!

Koniec śmierci – kilka słów o fabule

Mija już pół wieku odkąd rozegrała się wielka bitwa w dniu Sądu Ostatecznego. Kosmici jednak wciąż powstrzymują się przed opanowaniem Ziemi, gdyż grozi to poinformowaniem Wszechświata o położeniu Trisolaris. Tymczasem dzięki zdobyciu i opanowaniu trisolariańskiej wiedzy, nasza planeta przeżywa jeden z najświetniejszych okresów. Ludzka nauka rozwija się w błyskawicznym tempie, a Trisolarianie krok po kroku poznają ziemską kulturę. I wszystko wskazuje na to, że obie rasy są w stanie się ze sobą dogadać i współpracować.

Jednak w tej epoce dobrobytu z hibernacji budzi się Cheng Xin. Ekspertka techniczna z początków XXI wieku i przynosi ze sobą niebezpieczną wiedzę. Wiedzę o zapomnianym programie z czasów kryzysu, który może na nowo zburzyć równowagę między dwoma światami. Czy ludzkości uda się sięgnąć gwiazd, czy raczej ich próżność sprawi, że umrą w kołysce?

Koniec śmierci to zaskakująca i pełna napięcia kontynuacja bestsellerowej serii, która wciąż cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród Czytelników na całym świecie. Chiński pisarz w błyskawicznym tempie osiągną międzynarodowy sukces. A najnowszą książką udowadnia, że wcale nie ma zamiaru spoczywać na laurach.

Przypominamy, że 3 część serii pt. Wspomnienie o przeszłości Ziemi pojawi się na polskim rynku 27 marca bieżącego roku.

Książkę Koniec śmierci znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także