Komisarz – Paulina Świst

Komisarz - kup na TaniaKsiazka.plKomisarz to książka, która w sprzedaży pojawi się już 22 listopada bieżącego roku. Gwarantujemy, że przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym wielbicielom polskich kryminałów. Szukacie powiewu świeżości w tym gatunku literackim? Świetnie się składa, bo obok książki Pauliny Świst nie można przejść obojętnie. Zwłaszcza, kiedy doda się do tego informację, że jest to kontynuacja bestsellerowego Prokuratora. Koniecznie sprawdźcie to sami!

Komisarz – opis fabuły

Główną bohaterką książki jest Zuzanna Kadziewicz, która urodziła się pod szczęśliwą gwiazdą. Tak przynajmniej mógłby stwierdzić ktoś patrzący z boku. Jej ojciec jest biznesmenem i ponad wszystko kocha swoją córkę. Z tej miłości roztacza nad jedynaczką parasol finansowy, a Zuzanna spełnia się w swojej pasji – jest pedagogiem. Od zawsze chciała pomagać dzieciom, uwielbia to robić, a ponieważ nie musi martwić się o chleb, może w pełni poświęcić się pracy, bez zaprzątania sobie myśli finansami.

Pewnego dnia w tym idealnym świecie pojawia się mężczyzna. Oczywiście doskonale wpasowuje się on w życie Zuzanny. Jest dobrze wykształcony, męski, przystojny i przystojny, Ponadto nie brakuje mu manier i dobrego wychowania. Podczas wielogodzinnych zakupów staje się niezastąpionym doradcą w modowych butikach, a w teatrze czuje się niczym ryba w wodzie. Po pięciu tygodniach wychodzi na jaw również fakt, iż w łóżku jest gentlemanem. Nie ma wątpliwości, że to ideał mężczyzny.

To wszystko byłoby jednak zbyt piękne, żeby naprawdę mogło istnieć. Mężczyzna z bajki to Komisarz Radosław Wyrwa. Jest specjalistą od tajnych zadań specjalnych. Zuzanna okazuje się jego „ofiarą”, pionkiem w grze, w której Radosław musi rozpracować ciemne interesy Antoniego Kadziewicza. Na pozór szanowany biznesmen, w rzeczywistości handluje Ukrainkami, które zwabia do domów publicznych. Mężczyzna ma ogromne długi i jest szantażowany przez ukraińską mafię. Nie potrafi wyrwać się z tej trudnej sytuacji.

Z pomocą przychodzi mu Łukasz Zimnicki, prokurator, który przedstawia jasny plan działania. Kadziewicz, obawiając się dożywocia, postanawia współpracować z policją i grać na dwa fronty. Tym samym ojciec Zuzanny staje się „wtyką” i zaczyna niebezpieczną grę na dwa fronty.

Książkę pt. Komisarz znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także