Komisarz Eryk Deryło powraca!

Komisarz Eryk Deryło powraca - Zjawa Max CzornyjKomisarz Eryk Deryło powraca w nowej książce Maxa Czornyja. Najnowsza powieść autora pt. Zjawa będzie dostępna w sprzedaży już od 21 maja 2020 roku. W związku z tym powody do zadowolenia mają przede wszystkim fani serii z bezkompromisowym komisarzem w roli głównej. Poza tym historia zainteresuje również każdego, kto lubi literaturę kryminalną i sensacyjną, z nutą mrocznego klimatu. Jeśli do tej pory nie było wam po drodze z twórczością tego pisarza, to również doskonały moment, by nadrobić zaległości. Sprawdźcie koniecznie sami, co takiego mają w sobie jego książki, iż w błyskawicznym tempie osiągają status bestsellerów. Gwarantujemy, że nie pożałujecie.

Komisarz Eryk Deryło i nowe śledztwo

Główny bohater, komisarz Eryk Deryło, właśnie tkwi w śpiączce. W związku z tym w jego umyśle przewijają się poszarpane sceny, z których trudno złożyć mu spójną całość. Tymczasem w Lublinie po raz kolejny dochodzi do wyjątkowo sadystycznych morderstw. Na biurko Tamary Haler trafiają zagadkowe zdjęcia zbrodni. Sprawca nazywa się „Fortografem” i sprytnie pogrywa sobie z policją, jak i całym społeczeństwem. Tym samym śledczy muszą podjąć szybkie i sprawne działania, by dopaść szaleńca, nim ten znajdzie kolejną ofiarę.

Mówi się, że zdjęcia kradną duszę. Migawka aparatu po raz kolejny błysnęła. Następna dusza zostanie skradziona. Czy istnieje szansa, że rozwiązanie tej zagadki i złapanie mordercy tkwi w umyśle nieprzytomnego Deryły? A jeśli tak, to, jak mężczyzna w śpiączce miałby pomóc w śledztwie? I czy aby na pewno widziane przez niego obrazy, to nie psikus wyobraźni, spowodowany urazem?

Przypominamy, że najnowsza książka Maxa Czornyja pt. Zjawa będzie dostępna w sprzedaży od 21 maja bieżącego roku. Prezentowaną dziś powieść znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy tę historię wszystkim miłośnikom literatury kryminalnej i sensacyjnej. Koniecznie sprawdźcie tę pozycję. Gwarantujemy, że nawet najbardziej wymagający fan gatunku znajdzie tu coś dla siebie. W końcu nie bez przyczyny powieści pisarza cieszą się tak ogromnym zainteresowaniem wśród odbiorców w całej Polsce.

Natomiast pozostałe książki z serii znajdziecie tutaj.

Przeczytaj także