Kolorowanki z Harrym Potterem!

Kolorowanki to dzisiejsza propozycja dla wszystkich miłośników Harry’ego Pottera. Świetnie sprawdzą się zarówno dla najmłodszych czytelników, jak i tych starszych. Warto dodać, że kolorowanie ma niezwykle dobroczynny wpływ na samopoczucie. Jest to świetna alternatywa na walkę ze stresem lub po prostu dobra metoda na spędzenie wolnego czasu.

Kolorowanki – dla każdego coś dobrego

Obecnie w naszej ofercie proponujemy wam dwa egzemplarze kolorowanek. Obie oczywiście związane są ze światem Harry’ego Pottera. Oto one:

Harry Potter. Książka do kolorowaniaHarry Potter. Książka do kolorowania – tutaj będziecie mieli okazję spotkać ulubione postacie z książki oraz niezwykłe miejsca i magiczne przedmioty. Wszystkie kultowe sceny, którym teraz możecie nadać własne barwy. Przekonajcie się, jak zmiana kolorystyki może znacząco wpłynąć na wygląd danego bohatera czy znanego miejsca.Harry Potter. Magiczne stworzenia do kolorowania

Harry Potter. Magiczne stworzenia do kolorowania – to kolorowanka przepełniona magicznymi stworzeniami. Ich klasyfikacją zajęło się samo Ministerstwo Magii. Dzięki temu jeszcze raz przeniesiecie się do Zakazanego Lasu. Będziecie mieli również okazję z Harrym, Hermioną i Ronem uciec z Banku Gringotta na smoczym grzbiecie. Ponadto, znajdziecie tu także chochliki, skrzaty domowe, trytony, gnomy oraz trolle.

Jest jeszcze coś. Teraz, decydując się na kupno kolorowanek związanych ze światem Harry’ego Pottera, możecie liczyć na obniżoną cenę aż o 20%. Nie zwlekajcie! Magiczne kolorowanki są świetnym pomysłem na prezent. Sprawą dużo zabawy nie tylko dzieciom, ale i dorosłym. Macie już za sobą przeczytaną serię książek o młodym czarodzieju? Dajcie się wciągnąć jeszcze raz w tę magiczną historię i nadajcie jej własne kolory. Teraz wszystko w waszych rękach.

Przeczytaj także