Kolejna urodzinowa promocja – kod zniżkowy 10 zł na zakupy

urodziny

Wczoraj pożegnaliśmy urodzinową promocję Darmowa dostawa od 99 zł. Nie oznacza to jednak, że zostawimy swoich gości z pustymi rękoma. Właśnie przygotowaliśmy kolejną niesamowitą atrakcję z okazji naszych 10 urodzin.

Zapoznajcie się z najnowsza promocją „10 złotych na 10 urodziny księgarni TaniaKsiazka.pl”. Potrwa ona od 5 maja, aż do 12 maja, czyli końca naszego wspólnego świętowania. Nic tak nie sprawia przyjemności jak obdarowywanie prezentami innych, taki jest właśnie cel naszej nowej oferty. W jej ramach otrzymacie kod zniżkowy o wartości 10 zł i aby aktywować zniżkę wystarczy, że złożycie zamówienie na minimalną kwotę 59 zł. Promocja 10 złotych na 10 urodziny księgarni TaniaKsiazka.pl obowiązuje na wszystkie produkty dostępne na stronie, więc to wy decydujecie o tym na co przeznaczycie urodzinowy podarunek.

Jak skorzystać z kodu zniżkowego? To bardzo proste! Zalogujcie się na swój Tanio Książkowe konto, przejdźcie do zakładki koszyk i tam w specjalnym polu wpiszcie kod „10URODZINY”. Po tym pozostaje tylko skorzystać z przysługującej wam 10 złotowej zniżki.

kodrabATOWY

Nowa atrakcja i otrzymanie kodu zniżkowego wiąże się z kilkoma podstawowymi warunkami. Po pierwsze, dostępna jest ona dla zalogowanych użytkowników TaniaKsiazka.pl, a sam kod wykorzystać można tylko raz. Po drugie, kodów zniżkowych nie można łączyć ani sumować. Po trzecie, nie dotyczą one kosztów wysyłki i mogą być wykorzystane wyłącznie do obniżenia wartości zamówienia.

Cały regulamin akcji dostępny jest na stronie. Życzymy udanych zakupów i liczymy, że będziecie świętować z nami do samego końca. Impreza z okazji 10 urodzin Taniej Książki wciąż trwa!

Przeczytaj także