Klątwa – Max Czornyj powraca z nową powieścią

Klątwa - kup na TaniaKsiazka.plKlątwa to najnowsza książka Maxa Czornyja, która w sprzedaży będzie dostępna od 16 października 2019 roku. Prezentowana dziś powieść przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom twórczości pisarza, ale przede wszystkim każdemu, kto uwielbia kryminały i sensacje. Poza tym warto tutaj wspomnieć, że Klątwa to już kolejny tom, opowiadający o przygodach komisarza Deryło i Tamary Haler. Jesteście ciekawi, co tym razem autor przygotował swoim fanom? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Klątwa – kilka słów o fabule

Czy kiedykolwiek rozglądaliście się wokół siebie i zastanawialiście się, która z otaczających was osób umrze pierwsza? A może pierwsi umrzecie wy? Macie swoje typy?

W zabytkowym hotelu na odludziu ktoś morduje gości, jednego po drugim. Co więcej, pierwsza ofiara zostaje znaleziona w pokoju zamkniętym od środka na klucz. Tym samym zabójca wydaje się samym diabłem, który potrafi przenikać przez ściany. Ale później wcale nie jest łatwiej, a pensjonariusze czują, że ich życiu zagraża poważne niebezpieczeństwo. Jakby nie było już dla nich ratunku. Ponieważ kolejne ofiary giną w męczarniach. A wszytko wskazuje na to, że morderca ma plan i skrupulatnie go realizuje. W związku z tym Deryło i Haler muszą szybko wytypować zabójcę, zanim będzie za późno. Poza tym muszą odkryć motyw, którym kieruje się sprawca. Jedno jest pewne. Chwile, spędzone w tym miejscu, zapamiętają wszyscy, którym uda się przeżyć. O ile ktoś taki zostanie…

Max Czornyj to polski pisarz kryminałów, który w błyskawicznym tempie podbił serca czytelników w całym kraju. Jego książki szybko zyskują ogromną popularność i stają się bestsellerowymi hitami. Jeśli zatem do tej pory nie było wam po drodze z twórczością tego pisarza, koniecznie nadróbcie zaległości. Dziś macie do tego idealną okazję. Ponieważ autor po raz kolejny udowadnia, że jego sukces nie jest kwestia przypadku, a ogromnego talentu. Historie stworzone przez Czornyja od pierwszych stron wciągają i intrygują, trzymając w napięciu aż do zakończenia.

Przypominamy, że prezentowana dziś książka pt. Klątwa będzie dostępna w sprzedaży od 16 października bieżącego roku. Znajdziecie ją tutaj.

Przeczytaj także