Klatka dla niewinnych. Hubert Meyer powraca!

Trzeba przyznać, że Katarzyna Bonda zrobiła nam wczoraj niezłą niespodziankę. Dopiero co na początku maja ukazał się czwarty tom jej kryminalnej serii o Hubercie Meyerze pt. Nikt nie musi wiedzieć, a tu na koniec czerwca pisarka ogłasza, że gotowy jest już piąty! Klatka dla niewinnych w księgarniach pojawi się już 28 lipca. Jaką zagadkę tym razem będzie musiał rozwikłać profiler Meyer?

Klatka dla niewinnych Sprawdź na TaniaKsiazka.pl >>

Klatka dla niewinnych

Co nas czeka, gdy sięgniemy po książkę Klatka dla niewinnych? Z więzienia wychodzi mężczyzna, który odsiadywał wyrok za brutalne zabójstwo Róży Englot. Kobieta zginęła od czterdziestu ciosów nożem, a na jej ciele obok ran, morderca pozostawił klucz. Za ten okrutny mord skazano jej męża. Gdy mężczyzna odzyskuje wolność, dochodzi do kolejnej tragedii. Z balkonu na siódmym piętrze wypada teściowa Englota. Okoliczności tego zdarzenia nie są jasne, jednak po raz kolejny oczy organów ścigania zwracają się w kierunku byłego więźnia. Brakuje jednak niezbitych dowodów, by postawić go w stan oskarżenia.

Prokurator Weronika Rudy prosi Huberta Meyera, by ten przyjechał do Warszawy i pomógł jej przy tej sprawie. Kobieta jest przekonana, że to zabójstwo na tle finansowym. Psycholog śledczy jednak składania się ku innej hipotezie. Sprawa wydaje się być o wiele bardziej skomplikowana. I wszystko skazuje na to, że chcąc ją rozwiązać, należy spojrzeć siedemnaście lat wstecz i przyjrzeć się sprawie zaginionych w tamtym czasie kobiet. Hubert jest zdeterminowany, by rozwikłać tę zagadkę i jak zwykle pracuje szybko i niekonwencjonalnie. I cały czas intryguje go ten klucz pozostawiony na ciele Róży Englot. To wskazówka, czy może przestroga?

Wkrótce nasz ulubiony profiler stanie się także jednym z głównych podejrzanych. Czyżby dotarł byt blisko prawdy, a może zagroził komuś ważnemu? Odpowiedź na pytanie kto jest wrogiem, a kto sprzymierzeńcem znajdziesz w najnowszej powieści Katarzyny Bondy.

Piąty tom serii o Hubercie Meyerze

Czytałeś poprzednie części serii o Hubercie Meyerze? Jeśli nie, poniżej znajdziesz wszystkie dotychczas wydane tomy cyklu:

Piąty tom serii o Hubercie Meyerze Klatka dla niewinnych będzie dostępny od 28 lipca. Na tej stronie możesz jednak zamówić swój egzemplarz przedpremierowo!

Zobacz także:

Przeczytaj także