Kiedy będziemy deszczem – zacznij 2017 rok dobrym thrillerem!

9788365506849Kiedy będziemy deszczem autorstwa Dominiki Van Eijkelenborg to powieść, która ukaże się na rynku już 20 stycznia 2017 roku. Wydawnictwo Kobiece postarało się, by już na początek nowego okresu podrzucić czytelnikom niebanalną powieść. Taki start z pewnością spodoba się wielu miłośnikom książek. W końcu pożegnanie starego roku to rozpoczęcie przygód z długo wyczekiwanymi nowościami.

Kiedy będziemy deszczem

Główna bohaterka, Inga de Graaf, pewnego dnia wybiera się na zwyczajny spacer z psem. Dzień z pozoru nie wyróżnia się niczym od każdego poprzedniego, który przeżyła do tej pory. Jednak tym razem kobieta nie wraca do domu. Przerażony mąż zgłasza zaginięcie w nadziei, że policjantom uda się odnaleźć jego ukochaną. Jednocześnie mężczyzna nie wierzy w to, że Inga mogłaby tak po prostu opuścić go bez słowa. Pierwsze dni śledztwa nie przynoszą rezultatów. Sprawa nabiera jednak tempa, kiedy zostają odkryte maile zaginionej, które ta umieściła w koszu. Dzięki znalezisku funkcjonariusze mają pierwszy trop. Tajemnicze listy ujawniają również mroczne sekrety Ingi, których odkrycie wywoła niemałe piekło. Jak wiadomo, każdy człowiek ma kogoś bliskiego, kto wie o nim wszystko. Co jednak, jeśli nie jest tego świadomy? Warto pamiętać, że mroczne tajemnice mogą odcisnąć piętno na całym życiu.

Z całą pewnością ktoś zginie, a czyjeś ciało zostanie znalezione. Ktoś jednak w całej tej historii zostanie uratowany, a ktoś odejdzie.

Dominiki Van Eijkelenborg na ręce czytelnika składa porywający, mroczny thriller. Powieść wciąga i z trudem można się od niej oderwać. Okazuje się, że zdrada, obsesja i niepokój to świetne połączenie, w wyniku którego otrzymujemy Kiedy będziemy deszczem. Gwarantujemy, że ta książka stanie się absolutnym hitem nadchodzącego roku.

Książkę znajdziecie tutaj.

Przeczytaj także