Keri Smith powraca z nową propozycją!

Keri Smith to autorka, która Czytelnikom na całym świecie znana jest, jako twórczyni niecodziennej książki pt. Zniszcz ten dziennik. Co sprawiło, że właśnie ten pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę, a pisarce zapewnił pierwsze miejsca największych bestsellerowych list?

Okazało się, że bardzo duża grupa Czytelników to osoby, które potrzebują nie tylko kontaktu z literacką historią. Wielu urzekła możliwość rzeczywistej interakcji z dziennikiem, którą zaproponowała Smith. Kanadyjska artystka po raz kolejny podsuwa odbiorcy podobną koncepcję, która do tej pory skradła serca aż 7 milionom Czytelników na całym świecie.

Keri Smith powraca z całkiem nowymi zadaniami!

Nowy Zniszcz ten dziennik to odpowiedź autorki na oczekiwania odbiorców. To również specjalny prezent przygotowany przez Smith z okazji dziesięciolecia międzynarodowego bestsellera, jakim stała się jej poprzednia publikacja. Dacie wiarę, że minęło już tyle czasu? Co Czytelnik znajdzie w nowej wersji książki, która na zawsze odmieniła postrzeganie tradycyjnych, papierowych lektur?

Jest to odjechana, kolorowa wersja, gdzie znajdują się całkiem nowe zadania oraz polecenia. To także odnowione wersje instrukcji postępowania, które z poprzedniej serii przypadły Czytelnikom najbardziej do gustu. Teraz macie szansę odkryć zupełnie nowe wskazówki do przekształcania, modyfikowania oraz rozwijania kreatywności. Zastanawialiście się kiedyś, jak wiele zabawy mogą przynieść kolory? Wyobraźcie sobie, że za ich pomocą możecie określić np. swój nastrój. Autorka, tym razem serwuje Wam mnóstwo zabawy związanej właśnie z barwami. Zanurzcie w nich ręce, pobrudźcie się po łokcie, zmieszajcie je z błotem albo oddajcie się relaksacyjnym wyplatankom. Dla każdego znajdzie się tu coś, co wciągnie go do reszty.

Przekonajcie się sami, że dając ponieść się wyobraźni, można osiągnąć znacznie więcej niż tylko zwykłe zniszczenie książki. Jeśli do tej pory nie mieliście okazji wziąć udziału w zabawie, którą proponuje Smith, teraz macie idealną okazję, by przyłączyć się do tej grupy. Grupy, która pokochała autorkę od pierwszej strony kultowego już dziennika.

Nowe wydanie Zniszcz ten dziennik znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także