Katy Evans – poznaj mistrzynię erotyków!

Katy Evans

wydawnictwokobiece.pl

Czy słyszeliście już o Katy Evans? Jeśli do tej pory nie mieliście okazji zapoznać się z jej twórczością, gorąco zachęcamy do nadrobienia zaległości. Komu jej powieści przypadną do gustu? Grupa docelowa to kobiety, jednak po książki autorki może sięgnąć absolutnie każdy, kto poszukuje pikantnych opowieści. Pamiętajcie, że jedynym ograniczeniem jest Wasza wyobraźnia.

Katy Evans – szybka droga na sam szczyt

Autorka na rynku literackim debiutowała powieścią erotyczną pt. Real. Na sukces nie musiała długo czekać. Jej książka szturmem podbiła najważniejsze, światowe listy bestsellerów i utrzymywała się na szczycie przez wiele tygodni. Tytuł bestsellerowej pisarki uzyskała w takich gazetach jak: New York Times, USA Today czy Wall Street Journal. Do tej pory wydawcom na całym świecie udało się sprzedać ponad milion egzemplarzy jej powieści. Ponadto zostały one przetłumaczone aż na 12 języków, a liczba krajów zainteresowanych jej książkami wciąż rośnie.

Bez wątpienia mamy tu do czynienia z ogromnym fenomenem wydawniczym. Chociaż warto zaznaczyć, że droga do sławy nie była łatwa i prosta. Autorka była już gotowa zrezygnować z marzeń o wydaniu książki, gdyż niemal każde wydawnictwo, do którego się udała, miało jakieś zastrzeżenia. Evans znalazła jednak w sobie siły i postanowiła, że będzie wydawać powieści takie, jak chce i że będą wyglądały tak, jak ona to widzi. Skorzystała więc z selfpublishingu, a na rozpęd kariery nie musiała długo czekać.

Dlatego też dzisiaj z przyjemnością prezentujemy Wam książki tej właśnie pisarki. Lato to wręcz idealny moment, by pomóc nieco wyobraźni i rozpalić ją do czerwoności. Czy może być coś lepszego niż wygrzewanie się w promieniach słońca, z pikantną historią w dłoniach? Przekonajcie się sami!

Tym bardziej że teraz książki autorki możecie nabyć w specjalnych, promocyjnych cenach. Niektóre tytuły zostały przecenione nawet o 30%! Dlatego koniecznie sprawdźcie, jakiej książki nie macie jeszcze w domowej biblioteczce. To świetna okazja, by uzupełnić braki w kolekcji.

Wszystkie powieści Katy Evans znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także