Kasztanowy ludzik – międzynarodowy hit

Kasztanowy ludzik - kup na TaniaKsiazka.plKasztanowy ludzik to międzynarodowy hit, który z dnia na dzień zyskuje coraz większą popularność wśród czytelników na całym świecie. W związku z tym to pozycja obowiązkowa dla każdego wielbiciela thrillerów, z elementami kryminału. To jedna z tych książek, która trzyma w napięciu już od pierwszych stron. Autor stworzył niezwykłą historię, która nie pozwoli oderwać się wam od lektury. Tym samym, jeśli poszukujecie nietuzinkowych i mrocznych książek, trafiliście idealnie. Sprawdźcie sami, co takiego ma w sobie powieść Kasztanowy ludzik, iż cieszy się taką popularnością na całym świecie. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Poza tym warto tutaj dodać, że Soren Sveistrup jest autorem scenariusza do równie popularnego serialu pt. The Killing. Koniecznie więc sprawdźcie jego najnowszą historię!

Kasztanowy ludzik – kilka słów o książce

Jeśli znalazłeś kasztanowego ludzika, to znaczy, że jest już za późno.

Kopenhagę terroryzuje psychopata. Ktoś krwawo morduje swoje ofiary, a na miejscu zbrodni pozostawia ręcznie robione, kasztanowe ludziki. Policja szybko odkrywa, że ślady prowadzą w tajemniczy sposób do dziewczynki, która została uznana za martwą. Chodzi tu o porwaną rok temu córkę minister spraw społecznych. Ponieważ do jej zabicia przyznał się pewien mężczyzna, sprawę uznano za zamknięta. Jak to możliwe? Czy to jedynie tragiczny zbieg okoliczności, czy też te dwie sprawy faktycznie łączy coś mrocznego? Kim jest tajemniczy morderca?

Stawką w tej grze jest życie niewinnych osób. W związku z tym, aby je ocalić, detektywi muszą połączyć siły, by skutecznie stoczyć walkę z czasem. Ponieważ wszystko wskazuje na to, iż szaleniec ma misję, która jeszcze nie dobiegła końca. I szybko się okazuje, że nikt nie może czuć się bezpiecznie, kiedy grasuje na wolności.

Prezentowana dziś książka pt. Kasztanowy ludzik jest już dostępna w sprzedaży na polskim rynku. Znajdziecie ją tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy tę powieść wszystkim miłośnikom thrillerów. Autor stworzył niepowtarzalną historię, która przesycona jest mrokiem, napięciem i niepewnością. Tutaj do końca nic nie jest pewne, a akcja nie pozwala czytelnikowi na nudę. Sprawdźcie sami!

Przeczytaj także