Kartka ze szwajcarskim adresem – już w sprzedaży!

Kartka ze szwajcarskim adresem - kup na TaniaKsiazka.plKartka ze szwajcarskim adresem to książka, której autorami są Jacek Skowroński i Maria Ulatowska. I jest to już kolejna powieść stworzona w tym zaskakującym duecie. Warto tutaj wspomnieć, że początkowo Skowroński jako solista obracał się w kręgu kryminałów i sensacji, a Ulatowska pisała powieści obyczajowe. Kiedy połączyli siły, bardzo szybko okazało się, że jest to strzał w dziesiątkę. Ich książki rozchodzą się niczym świeże bułeczki, a każda nowość niemal natychmiast zyskuje status bestsellera. Na wspólnym koncie mają już takie historie jak: Historia spisana atramentem, Tylko milion czy Pokój dla artysty. Co tym razem przygotowali swoim fanom? Koniecznie to sprawdźcie!

Kartka ze szwajcarskim adresem – kilka słów o fabule

Ta historia właściwie nie miała żadnego prawa, by się wydarzyć. Jednak scenariusz do niej wymyśliło życie, nie człowiek. A jak wiadomo, to właśnie ono jest najzdolniejszym twórcą nietuzinkowych, zaskakujących i często wzruszających opowieści. Podobnie było w tym przypadku.

Maria i Czesław to babcia i dziadek autorki, a zarazem główni bohaterowie, których Czytelnicy mieli już okazję poznać w książce pt. Historia spisana atramentem. Para obecnie próbuje ułożyć sobie na nowo życie w Kostromie, jednak świat niesie niepokojące wieści. Wkrótce do obojga docierają burze, które raz na zawsze niszczą ich ustabilizowane życie.

Maria musi pokonać niebezpieczeństwa, które zagrażają jej i dziecku. Jednak czy dwie słabe kobiety są w stanie poradzić sobie z niebezpieczeństwem, napływającym z najmniej oczekiwanej strony? Trudno pozbierać się po tym, jak ktoś, komu bezgranicznie się ufa, zaczyna knuć podstępny plan.

Tym samym Matylda i Janusz wyruszają w podróż, tropem sekretnej korespondencji Marii sprzed lat. Ich przygoda zaczyna się od niepozornego świstka, na którym widnieje szwajcarski adres. Dokąd ich zaprowadzi i czego dowiedzą się bohaterowie? Czy okaże się, że warto przechowywać takie pamiątki ukryte gdzieś głęboko w szufladzie lub na strychu?

Książkę pt. Kartka ze szwajcarskim adresem znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy wszystkim miłośnikom historii opartych na prawdziwych wydarzeniach.

Przeczytaj także