Kalendarze 2022 – planuj w swoim stylu!

Podręczne, zdzieraki, terminarze, kieszonkowe, naścienne – jest w czym wybierać! Sprawdźcie zestawienie pt. Kalendarze 2022 – planuj w swoim stylu i zainspirujcie się przed nadchodzącym nowym rokiem. Kalendarz to też świetny pomysł na estetyczny i praktyczny prezent pod choinkę – może znajdziecie coś dla bliskiej osoby.

Kalendarze 2022 - planuj w swoim stylu

Kalendarze 2022 – planuj w swoim stylu

Czaromarownik 2022 Kalendarze 2022 - planuj w swoim stylu!

CzaroMarownik 2022 >>

Jeśli chcecie dodać trochę magii nadchodzącym trzystu sześćdziesięciu pięciu dniom, CzaroMarownik jest dla Was. W tym urokliwym kalendarzu znajdziecie między innymi profesjonalny horoskop, fazy Księżyca, święta magiczne, opisy zaklęć i rytuałów oraz magiczne przepisy kulinarne.

Wirtualnie do środka CzaroMarownika możecie zajrzeć W TYM MIEJSCU.

Lepszy rok 2022 z Katarzyną Miller

Lepszy rok 2022 z Katarzyną Miller >>

Jeśli interesuje Was rozwój osobisty, sięgnijcie po kalendarz, dzięki któremu Waszą przewodniczką w 2022 roku zostanie Katarzyna Miller. Dzięki radom znanej z pogody ducha psycholożki przypomnicie sobie jak zająć się swoim Wewnętrznym Dzieckiem, jak pokochać i docenić siebie. W środku zawarte są także ćwiczenia rozwojowe.

Kalendarz 2022 Ptaszek Staszek

Kalendarz 2022 Ptaszek Staszek >>

„Albo coś z tego będzie, albo nie będzie. To na pewno.” – z mądrościami Ptaszka Staszka nie sposób się kłócić. 🙂 Kalendarz dla osób z ciętym poczuciem humoru, które do otaczającej ich rzeczywistości (i samych siebie) mają spory dystans. 

Kalendarz 2022. Rośliny domowe

Kalendarz 2022. Rośliny domowe >>

Znacie kogoś, kto w domu organizuje sobie minidżunglę i co najmniej kilka razy w tygodniu zagląda do kwiaciarni? Ten kalendarz to świetny pomysł na prezent dla takiego roślinkoluba! W środku zdobią go piękne ilustracje najbardziej popularnych i modnych obecnie roślin domowych. A do tego wyczytać z niego można krótkie opisy roślin oraz wskazówki na temat ich pielęgnacji.Kalendarz 2022. Kryminalny

Kalendarz 2022. Kryminalny >>

Ten kalendarz wpadnie w oko miłośnikom kryminałów. W środku znajduje się krótkie wciągające opowiadanie z zagadką kryminalną.

Kalendarz 2022 Ewy Chodakowskiej. Love Yourself

Kalendarz 2022 Ewy Chodakowskiej Love Yourself >>

Ewy Chodakowskiej nikomu przedstawiać nie trzeba. Dla swoich fanów przygotowała kalendarz, w którym znalazły się:

  • treningowe, dietetyczne i pielęgnacyjne wyzwanie na każdy miesiąc
  • zdrowe przepisy stanowiące zamienniki słodkich deserów
  • tabelki do spisywania swoich wymiarów
  • dodatki – spis badań profilaktycznych
  • miejsce na notowanie swoich postępów, marzeń i osiągnięć

Kalendarz National Geographic 2022

Kalendarz National Geographic 2022 >>

Elegancki, w twardej, skóropodobnej oprawie ze złoceniami i tłoczeniami. Właścicielowi rok umilą zawarte w nim panoramiczne zdjęcia z całego świata, uwieczniające piękno naszej planety. Na prezent jak znalazł.

***

Więcej kalendarzy różnych rodzajów znajdziecie pod linkiem: 

Kalendarze 2022 – planuj w swoim stylu >>

Zobacz także:

Przeczytaj także