Książka Ostry – Angela Węcka

Szukacie pikantnego romansu współczesnego? Dobrze się składa, ponieważ już 19 stycznia 2021 roku w sprzedaży pojawi się książka Ostry. To kolejny już hit od Angeli Węckiej, który skradnie serce niejednej czytelniczki. Mówi się, że najszybsza droga do serca prowadzi przez żołądek. A co jeśli pierwszym przystankiem tej podróży stanie się łóżko? Czy w tej kolejności również pojawi się miłość? O tym przekonacie się, czytając tę historię! Polecam ją szczególnie wielbicielkom literatury kobiecej i romansów współczesnych, w których nie brakuje gorących scen namiętności.

Książka Ostry - kup na TaniaKsiazka.pl

Książka Ostry – kilka słów o fabule

Artur Ostry jest właścicielem sieci dobrze prosperujących restauracji, które słyną z dań podnoszących libido. W związku z tym za dnia przybiera maskę szefa kuchni, nocą zaś przemienia się w mężczyznę, którego nie sposób zapomnieć. I patrząc z boku, można przysiąc, że jest człowiekiem bardzo zadowolonym ze swojego życia. Nikt jednak nie wie, jak bolesną nosi w sobie tajemnicę.

Lena Kruk, dwudziestopięciolatka to zapalona cukierniczka amatorka bez grosza przy duszy. W związku z tym, aby utrzymać się w Gdańsku, chwyta się każdego zajęcia. Nawet kiedy to wydaje się bardzo podejrzane. Tym samym ląduje nawet w klubie erotycznym. W końcu pieniądz, to pieniądz. To właśnie w tym mało sympatycznym miejscu Lena poznaje Artura. Od słowa do słowa mężczyzna zaprasza dziewczynę do swojego programu stażowego, dając jej szansę na karierę w kulinarnym świecie. Dla niego jest to szansa na zmianę, na którą chyba do końca nie jest gotowy.

Jak rozwinie się ta pełna namiętności i wyrafinowanych smaków znajomość?

Przypominam, że książka Ostry będzie dostępna w sprzedaży już od 19 stycznia bieżącego roku. Prezentowany dziś tytuł znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecam tę książkę każdej miłośniczce literatury kobiecej i romansów współczesnych. Koniecznie sprawdźcie, co tym razem Angela Węcka przygotowała swoim czytelniczkom. Ja mogę tylko dodać, że jest to kolejny, bezsprzeczny hit. Powieść rozgrzeje waszą wyobraźnię i skutecznie zajmie was na kilka godzin. Sprawdźcie i przekonajcie się sami!

Przeczytaj także