Jojo Moyes wydaje kolejną książkę!

9788324037582Razem będzie lepiej to kolejna książka Jojo Moyes, która w polskich księgarniach pojawi się 1 sierpnia bieżącego roku. Taka wiadomość z pewnością ucieszy wszystkich fanów pisarki.

Moyes, zanim zajęła się pisarstwem, przez ponad 10 lat związana była z The Independent. Jest jedną z nielicznych pisarek, która aż dwukrotnie została uhonorowana nagrodą Romantic Novel of the Year Award, a jej bestsellerową powieść Zanim się pojawiłeś przetłumaczono aż na 31 języków.

Najnowsza książka Razem będzie lepiej opowiada historię Jess, samotnej matki, która aby utrzymać siebie i swoją córkę, musi pracować na dwa etaty. Jej życie nie wygląda kolorowo. Zarobki ledwo wystarczają na podstawowe rzeczy, nic więc dziwnego, że bohaterka potrafi przechodzić cały rok w jednych dżinsach. Jednak Jess nie należy do osób, które łatwo się poddają i rezygnują z walki o lepsze jutro. Wkrótce okazuje się, że jej ukochana córka ma szansę na stypendium w wymarzonej szkole. To mobilizuje Jess i sprawia, że jest ona gotowa ruszyć na drugi koniec kraju, by spełnić marzenia córki. W podróży towarzyszyć będzie im mężczyzna, którego bohaterka poznała przez przypadek, będąc na jednym z trudnych, życiowych zakrętów. Co z tego wyniknie? Czy okaże się, że w takiej gromadce będzie im lepiej, niż osobno?

Razem będzie lepiej to kolejna książka Jojo Moyes, która ma szansę powtórzyć sukces jej poprzednich publikacji. Kto wie, może fani doczekają się jej ekranizacji, jak miało to miejsce w przypadku Zanim się pojawiłeś?

Przypominamy, że Razem będzie lepiej w sprzedaży pojawi się 1 sierpnia tego roku. Sięgnięcie po tę pozycję?

Przeczytaj także