Jojo Moyes powraca – We wspólnym rytmie!

Jojo Moyes powraca z całkiem nową powieścią. Nie ma wątpliwości, że miliony fanów na całym świecie czekało na tę chwilę z utęsknieniem. Książka nosi tytuł We wspólnym rytmie i na polskim rynku dostępna będzie 24 lipca bieżącego roku. Czytelnicy mogą być pewni, że autorka jest wciąż w formie i po raz kolejny serwuje odbiorcom niezwykle poruszającą i wciągająca historię. Przekonajcie się sami!

Jojo Moyes powraca z nową opowieścią!

Natasha przechodzi jeden z trudniejszych okresów w życiu. Opuścił ją mąż, a wraz z nim kobieta straciła cały dotychczasowy sens życia. Zraniona duma oraz gniew popchnęły ją do zrobienia rzeczy, których później żałowała. Swoje zachowanie tłumaczyła jednak faktem, że osoba tracąca kogoś bliskiego nie zawsze zachowuje się racjonalnie. Aby wziąć się w garść, bohaterka rzuciła się w wir pracy i postanowiła stać się niezależną kobietą.

Los pewnego dnia stawia przed nią tajemniczą dziewczynę, Sarę. Jak się okazuje, spotkana w podejrzanych okolicznościach Sara odkrywa przed Natashą życie na nowo. Co jednak się stanie, kiedy Natasha zechce zaryzykować dla nieznajomej dziewczynki wszystko, co do tej pory udało się jej osiągnąć? Przecież tak naprawdę nie zna jej ani nie rozumie. Czy można nauczyć się czegokolwiek od człowieka, który kocha bardziej konie, niż ludzi?

Książka We wspólnym rytmie to opowieść przewrotna. Splatają się w niej historie dwóch diametralnie różnych osobowości. Pierwsza z bohaterek nie wyobraża sobie faktu, że mogłaby być jeszcze przez kogoś kochana. Druga natomiast jest gotowa kłamać i kraść dla kogoś, kogo kocha ponad życie. Autorka po raz kolejny udowadnia, że miłość istnieje w małych gestach i tym, co się robi. A fakt, że nie zawsze się o niej mówi, nie oznacza wcale, że tego uczucia nie ma.

Przypominamy, że najnowsza książka Jojo Moyes w sprzedaży pojawi się 24 lipca 2017 roku. Wszystkich zainteresowanych powieścią odsyłamy tutaj. I oczywiście gorąco polecamy tę wspaniałą historię, która idealnie nada się na letnie popołudnia.

Przeczytaj także