Jestem nieletnią żoną – nowość od Laili Shukri!

Jestem nieletnią żoną - zobacz na TaniaKsiazka.plJestem nieletnią żoną to świetna propozycja dla wszystkich miłośniczek twórczości pisarki. Książka jest już dostępna w sprzedaży. Poza tym przypadnie do gustu każdej czytelniczce, która interesuje się literaturą obyczajową, powstałą na kanwie prawdziwych wydarzeń. Ponieważ Laila Shukri to, ukrywająca się pod pseudonimem pisarka, będąca znawczynią Bliskiego Wschodu. Jest Polką, mieszkającą w krajach arabskich i podróżującą po całym świecie. Obecnie przebywa w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, ale już planuje kolejną podróż. Książki tej autorki cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród czytelniczek i w błyskawicznym tempie zyskują status bestsellerów. Koniecznie zatem to sprawdźcie!

Jestem nieletnią żoną – kolejna wstrząsająca historia

To opowieść jednej z tysięcy dziewczynek, której to dorośli zgotowali piekło. Laila Shurki wysłuchała jej, aby móc opowiedzieć ją światu.

Salma, dwunastolatka, pochodząca z Jordanii, chodzi do szkoły i pilnie się uczy. Ponieważ marzy, by w przyszłości zostać lekarzem i pomagać dzieciom. Jednak rodzina bohaterki ma w stosunku do niej zupełnie inne plany. Tym samym w wieku zaledwie trzynastu lat zostaje wydana za mąż. Wybranek rodziców to piętnaście lat od niej starszy Ahmad. A w związku z tym Salma przerywa naukę, bo przecież musi sprostać zadaniom młodej mężatki. Rozpoczyna się koszmar, na który nie przygotowała ją własna matka.

Jak w XXI wieku wyglądają małżeństwa dorosłych mężczyzn z dziećmi? Czy dziecko może powiedzieć „nie”? Brutalna rzeczywistość, o której świat woli milczeć.

Przypominamy, że prezentowana dziś książka Jestem nieletnią żoną jest już dostępna w sprzedaży. Najnowszą książkę Laili Shukri znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy tę historię wszystkim czytelniczkom, które interesują się literaturą kobiecą i historiami opartymi na prawdziwych wydarzeniach. Autorka po raz kolejny szokuje i obnaża tradycje Bliskiego Wschodu. Udowadnia tym samym, że jest tam wiele niezrozumiałych i trudnych do zaakceptowania nakazów i przykazów. Jak w takim świecie wygląda życie kobiet i nastolatek? I dlaczego tak trudno cokolwiek tam zmienić? Jedno jest pewne. Shukri nie boi się trudnych tematów, a jej książki nie bez powodu wydawane są pod pseudonimem.

Przeczytaj także