Jestem Isia – rozmowa z Agnieszką Radwańską

Jestem Isia - kup na TaniaKsiazka.plKsiążka pt. Jestem Isia to świetna propozycja dla wszystkich miłośników sportu, a dokładniej tenisa. W sprzedaży pojawi się już 3 sierpnia bieżącego roku i Czytelnikowi przybliży nieco sylwetkę najlepszej w historii Polski tenisistki. Agnieszka Radwańska, bo o niej cały czas mowa, bardzo rzadko udziela wywiadów. A kiedy już się decyduje na to, są one krótkie i dotyczą wyłącznie sportu. Dziennikarz ma szansę zamienić z nią kilka słów jedynie podczas turniejów. Dlatego to niepowtarzalna szansa dla wszystkich, którzy chcieliby dowiedzieć się o Radwańskiej nieco więcej.

Jestem Isia – mistrzyni świata i zwyczajna dziewczyna z sąsiedztwa

Rozmowę z Agnieszką Radwańską przeprowadził Artur Rolak. Jeden z dwóch polskich dziennikarzy, który ma imienne miejsce na trybunie prasowej centralnego kortu Wimbledonu. Tenisistkę obserwuje i zna od jej juniorskich czasów. Ta rozmowa zatem daleka jest od klasycznego wywiadu, w którym pytający ma zamiar wyciągnąć jak najwięcej ciekawych, a czasem i kontrowersyjnych rzeczy. To raczej wymiana zdań dwójki starych, dobrych znajomych. Nie zabraknie tu jednak trudnych pytań i szczerych odpowiedzi. I wcale nie trzeba być ogromnym miłośnikiem sportu, żeby właściwie docenić książkę, którą mamy przyjemność dziś Wam zaprezentować.

Czy wiedzieliście, że mistrzyni świata WTA i finalistka Wimbledonu, najlepsza polska tenisistka w historii tak właściwie to nie przepada za medalami? Bo tuż obok wybitnych dokonań sportowych jest także normalną dziewczyną z sąsiedztwa. Miliony na koncie wcale jej nie zmieniły. Wciąż jej motorem napędowym jest pasja i przyjemność czerpana z rywalizacji sportowej. A wszystko, co do tej pory osiągnęła, osiągnęła dzięki ciężkiej pracy i wytrwałości.

Jak się okazuje, Agnieszka Radwańska to trzeźwo myśląca i zaskakująco dojrzała kobieta. Spotkała na swojej drodze miłość życia i obecnie jest szczęśliwie zakochana. Zaledwie kilka dni temu wyszła za mąż. Ma więc w życiu wszystko, o czym można zamarzyć. Ale to nie sprawia, że spoczywa na laurach, a miliony na koncie nie przysłaniają jej horyzontów.

Przypominamy, że książka pt. Jestem Isia będzie dostępna od 3 sierpnia 2017 roku. Znajdziecie ją tutaj. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także