Jesienna rozgrzewka: romanse i erotyki premiery września i października

Z dnia na dzień robi się coraz chłodniej, zatem może to taki czas, w którym warto się nieco rozgrzać? W końcu nic tak dobrze nie podnosi temperatury, jak pikantne romanse i erotyki. Mam dla Was kilka ciekawych premier września i października.

Romanse i erotyki — premiery września i października

Parker Rain, Anna Wolf: romanse i erotyki premiery września i października

Parker Rain, Anna Wolf

To wrześniowa premiera od autorki, która zdobyła uznanie miłośniczek romansów za serię Gangsterzy. Tym razem autorka do końca nie odżegnuje się od mafijnych klimatów.

Zestawia ze sobą dwoje bohaterów. Parker, który odsiedział w więzieniu rok za niewinność, chce raz na zawsze skończyć z ciemnymi interesami. Teraz jest właścicielem baru, ale jego brat nie chce się pogodzić z tym, że Parker postanowił skończyć z nielegalnymi walkami.

Corina, dziewczyna porzucona przed ołtarzem, też ma zamiar zacząć nowe życie w nowym miejscu. Tylko że jej były narzeczony wcale nie zmierza tak łatwo odpuścić.

Książkę Parker Rain możecie znaleźć w tym miejscu.

Dziewczyna Feniksa, Monika Skabara: romans na jesień

Dziewczyna Feniksa, Monika Skabara

Ava samotnie wychowuje córkę i na nowo próbuje poukładać sobie życie. Mimo wszystkiego, co przeżyła, nie załamała się, bo ma w sobie niezwykłą siłę i upór. Zaczyna pracę w studiu tatuażu, które nieoczekiwanie stanie się jej bardzo bliskie, głównie za sprawą ludzi, z jakimi pracuje. Do czasu, aż w studiu ponownie pojawia się trzeci szef. Oboje mają dość trudne charaktery. Ava będzie musiała się zmierzyć i z niechęcią, i ze złością, i z pożądaniem…

Książkę Dziewczyna Feniksa znajdziecie tutaj.

W słońcu Dubaju, Monika Magoska-Suchar: początek serii romansowo-sensacyjnej

W słońcu Dubaju, Monika Magoska-Suchar

To historia otwierająca serię Agent Kelly. Co powiecie na książkę, która łączy sensację z namiętnością?

Główny bohater, agent CIA pod przykrywką, bierze udział w tajnej licytacji. Gwoździem programu jest ręka księżniczki Safiji oraz jej posag — owiana tajemnicą broń, która rzekomo może przechylić szale konfliktów politycznych. Księżniczka chce uciec, Kelly chce zdobyć broń. Wszystko się może zdarzyć, kiedy połączą siły, a płomienny romans to zaledwie początek.

Po książkę zajrzycie tutaj: W słońcu Dubaju.

Matnia, Paulina Jurga: romans podobny do 365 dni

Matnia, Paulina Jurga

To już trzecia część (po Marionetce i Matrioszce) romansów z wątkiem mafijnym. To książka dla czytelników, którzy lubią, kiedy wątki romansowe splatają się z tymi charakterystycznymi dla thrillerów i powieści sensacyjnych.

Jak dalej potoczy się historia Marty? Czy uda jej się uciec ze szponów niebezpiecznego człowieka, do poślubienia którego została zmuszona? Pomoc nadejdzie nieoczekiwanie, tylko czy bohaterka znajdzie w sobie wystarczająco dużo odwagi.

Trzecią część serii Pauliny Jurgi możecie w naszej księgarni kupić w przedsprzedaży: Matnia. Premierę książki zaplanowano na 13 października.

Jesteś dla mnie wszystkim Beata Majewska

Jesteś dla mnie wszystkim, Beata Majewska

Czytaliście książę Kim dla Ciebie jestem? Bo nowa powieść Beaty Majewskiej to kontynuacja historii Susan i Patricka.

Kiedy Patrick oświadcza się Susan, ta myśli, że już nigdy nie będzie szczęśliwsza. Pierścionek i perspektywa wspólnego życia to spełnienie marzeń. Ale jak to z marzeniami bywa, rzeczywistość zawsze chce nieco namieszać. Susan schodzi na ziemię, kiedy okazuje się, że rodzina Patricka naciska na podpisanie umowy przedślubnej. Niby nic, ale czar pryska, kiedy zamiast zaczynać planowanie wspólnego życia, od razu trzeba wziąć pod uwagę, co będzie jak to „wspólne” nie do końca się uda.

Książkę Beaty Majewskiej znajdziecie tutaj.

Przeczytaj także