Jakub Ćwiek znów publikuje!

Przez stany POPświadomościJakub Ćwiek powraca z nową książką! Przez stany POPświadomości to opis niezwykłej przygody, którą pisarz odbył z paczką przyjaciół i tatą. W polskich księgarniach ukaże się ona 9 listopada bieżącego roku. Warto dodać, że nie tylko fani prozy Jakuba Ćwieka będą mieli powody do zadowolenia. Wszyscy, którzy choć trochę interesują się filmem czy kulturą pop znajdą tu coś dla siebie.

Jakub Ćwiek i jego podróż

Oprócz tego, że Ćwiek jest scenarzystą teatralnym i filmowym oraz pisarzem i publicystą, ma jeszcze jedno zainteresowanie, które pochłania go do reszty. Jest to właśnie popkultura, w związku z którą zdecydował się na nieco szaloną podróż. A mianowicie, odwiedził on wszystkie najbardziej popularne miejsca znane z ekranu. Jak już wspomnieliśmy, całe przedsięwzięcie podjął wraz z: dziennikarzem kulturalnym Bartkiem Czartoryskim, reżyserem Patrykiem Jurkiem, blogerem Radkiem Teklakiem, fotografką Agatą „kreską” Krajewską i tatą. Cała paczka kamperem zwiedziła Wschodnie Wybrzeże Stanów Zjednoczonych, dokładnie dokumentując wrażenia i przeżycia, jakich doświadczyli.

Czego więc można spodziewać się w najnowszej książce pisarza? Grupa zwiedziła takie miejsca jak biuro Stephena Kinga, które jest zupełnie niedostępne dla fanów. Byli również na bagnach Luizjany, dokładnie tych samych, na których kręcono serial Detektyw oraz Czysta krew. Ponadto, ich stopy postały na schodach Rocky’ego w Filadelfii, w słynnym studiu filmowym Troma, a także w Senoi pod Atlantą, gdzie powstaje kultowy już serial The Walking Dead. A to oczywiście nie jedyne słynne miejscówki, które udało się im zwiedzić i przybliżyć czytelnikom.

Jakub Ćwiek serwuje fanom nie tylko pełną zabawnych anegdot opowieść o popkulturze. Wspomina również jej przeszłość i przytacza interesujące ciekawostki. Ponadto to również ciekawe spostrzeżenia i komentarze jego towarzyszy i niezwykłe zdjęcia, które idealnie uzupełniają cały obraz tej dalekiej podróży.

Przypominamy, że książka Przez stany POPświadomości autorstwa Jakuba Ćwieka do sprzedaży trafi 9 listopada 2016 roku. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także