Kryminały w lutym – po co sięgnąć tym razem?

Interesuje was, jakie kryminały w lutym pojawią się na naszym runku? Po co warto sięgnąć? Które książki zapewnią wam mnóstwo rozrywki i sprawią, że skutecznie oderwiecie się od problemów dnia codziennego? W takim razie dobrze trafiliście.

Dobry kryminał trzyma w napięciu od pierwszej do ostatniej strony. Jego akcja toczy się wartko, a zakończenie powinno być nieprzewidywalne i zaskakujące. Autorzy prezentowanych dziś powieści doskonale wiedzą, jak wzbudzić w czytelniku zainteresowanie i budować napięcie. Tym samym, jeśli literatura kryminalna to wasz ulubiony gatunek, koniecznie sprawdźcie dzisiejsze zestawienie!

Kryminały w lutym

Bezkresne niebo - kup na TaniaKsiazka.plBezkresne niebo, seria z Jacksonem Brodiem

Obecnie prywatny detektyw realizuje z pozoru błahe zlecenie. Na zlecenie pewnej żony zbiera dowody niewierności jej męża. Tymczasem przypadkowe zdarzenie na stromym urwisku sprawia, że Brodie mimo woli wplątuje się w śledztwo, które dotyczy siatki groźnych przestępców. Ponadto już niebawem bohater spotka też kogoś ze swojej przeszłości…

Książka dostępna od 10 lutego 2021 roku.

Nieznajomi - kup na TaniaKsiazka.plNieznajomi

Ursula próbuje uratować maltretowaną przez męża kobietę. Sama zaś żyje z poczuciem, że to przez nią zginął jej ukochany. Alice zdaje się nie mieć szczęścia w miłości. Kiedy poznaje kogoś nowego, ktoś zaczyna ją prześladować. Tymczasem Gareth wciąż wierzy w odnalezienie zaginionego przed laty ojca. Troje zupełnie obcych sobie ludzi spotyka się przypadkiem. I szybko wyjdzie na jaw, że aby przeżyć, muszą połączyć siły.

Książka dostępna od 10 lutego 2021 roku.

Kryminały w lutym - sprawdź na TaniaKsiazka.plSchronisko

Trzynastoletnia Elissa, utalentowana młoda szachistka, w czasie jednego z najważniejszych turniejów w życiu, zostaje porwana i uwięziona w mrocznej piwnicy, gdzieś w lesie. Elijah ma dwanaście lat, jednak okolicę zna jak własną kieszeń, w związku z tym wpada na porwaną dziewczynkę. Elissa szybko zdaje sobie sprawę z tego, że przechytrzenie porywacza to jej jedyna szansa na ratunek.

Książka już dostępna.

Kryminały w lutym - sprawdź na TaniaKsiazka.plParanoja

Młoda mężatka, Anastazja, uciekając od małżeńskich problemów, trafia do rodzinnego domu. Tam spotyka miłość sprzed lat i szybko okazuje się, że dawne uczucie nie wygasło. Jednak na światło dzienne zaczynają wychodzić nieoczekiwane tajemnice, a jej była miłość jest w nie zamieszana. Bohaterka już wkrótce przekona się, że nikt tak nie rani, jak rodzina.

Książka dostępna od 10 lutego 2021 roku.

Czarny Bałtyk - kup na TaniaKsiazka.plCzarny Bałtyk

To wciągająca historia, której akcja dzieje się w alternatywnej, powojennej rzeczywistości. Jest 1949 rok. W niezniszczonym Kołobrzegu stoi Hotel Czarny Bałtyk. Budynek podzielny jest na część polską i żydowską. Pewnego dnia w części polskiej zostaje znaleziona martwa Żydówka. Jedyna droga ucieczki dla mordercy mogła prowadzić przez balkon. Jednak  hotel stoi na klifie, a plaża poniżej pilnowana jest przez wojsko i otoczona drutem kolczastym. Podejrzanych jest więc zaledwie kilku. Sprawę prowadzą Polak, aspirant Konstanty Majski i młodszy aspirant Waleria Singer pochodzenia żydowskiego.

Książka dostępna od 10 lutego 2021 roku.

Grzechy mojej siostry - kup na TaniaKsiazka.plGrzechy mojej siostry

Rita i Lila to siostry, które przeżyły wspólnie piekło domowej przemocy. W dorosłym życiu jednak ich drogi się rozeszły. Obecnie Rita jest w trakcie sprawy rozwodowej i nie przebiera w środkach, by uwolnić się od dramatu, który rozgrywa się w zaciszu jej domu. Wtedy też niespodziewanie pojawia się Lila, która także boryka się z własnymi problemami. I wkrótce prosi Ritę o pomoc w zabiciu męża.

Książka dostępna od 17 lutego 2021 roku.

Przeczytaj także