Jak zdrowo i pięknie żyć, czyli ekoporadnik

9788377787281Jak zdrowo i pięknie żyć, czyli ekoporadnik to najnowsza książka Kingi Rusin, która w sprzedaży pojawi się już 27 września tego roku. Znana dziennikarka postanowiła podzielić się swoją wiedzą, którą zdobyła na przestrzeni kilkunastu lat kariery zawodowej.

Jak zdrowo i pięknie żyć – no właśnie, jak?

Kinga Rusin w autorskim ekoporadniku bazuje na własnym doświadczeniu. Jako dziennikarka miała styczność z najróżniejszymi artykułami i publikacjami, które dotyczyły nie tylko zdrowego stylu życia. Autorka odkryła tajniki dobrego wyglądu oraz świetnego samopoczucia. Przede wszystkim zyskała wiedzę, co zrobić, by codziennie być wulkanem energii. Wszystkie receptury oraz kosmetyki, które stworzyła Rusin, testowała najpierw na sobie. I teraz, kiedy może potwierdzić ich skuteczność oraz działanie w ręce czytelnika składa książkę Jak zdrowo i pięknie żyć. Teraz masz szansę poczuć się dobrze w swoim ciele. Dokonywanie świadomych wyborów z tym poradnikiem okaże się nadzwyczaj proste.

Co znajdziesz w ekoporadniku autorstwa Kingi Rusin? Są tutaj, między innymi, przepisy na domowe kosmetyki. Porady na temat tego, jak czerpać z otaczających cię darów natury. Sprawdzone oraz smaczne przepisy na zdrowe potrawy, a także ciekawe informacje na temat diety i ćwiczeń. A ponadto, znajdziesz tu również przydatną ściągawkę, którą z pewnością wykorzystasz nie raz w drogerii. A to oczywiście nie wszystko, co oferuje autorka.

Przypominamy, że książka Jak zdrowo i pięknie żyć, czyli ekoporadnik autorstwa Kingi Rusin w sprzedaży ukaże się 27 września bieżącego roku. Z naszej strony możemy dodać, że decydując się nabyć tę książkę, otrzymasz ją o 25% taniej. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także