Jak przechytrzyć nieboszczyka – komedia z dreszczykiem

Jak przechytrzyć nieboszczyka - kup na TaniaKsiazka.plJak przechytrzyć nieboszczyka to doskonała propozycja dla wszystkich wielbicielek beletrystyki i literatury pięknej. Poza tym powody do zadowolenia mają także miłośniczki polskich powieści, które bawią, wywołują dreszcz przerażenia, a przede wszystkim wciągają i zaskakują. Prezentowana dziś pozycja w błyskawicznym tempie zyskała status bestsellera, a tym samym stała się krajowym hitem. Trudno się dziwić. Autorki stworzyły niezapomnianą historię, która już od pierwszych stron zainteresuje nawet najbardziej wymagająca odbiorczynię. Powieść jest niezwykle dynamiczna i co chwilę zaskakuje czytelniczki zwrotami akcji. W tej książce nic nie jest oczywiste i proste. Dodatkowo nuta humoru i dreszczyk grozy zapewniają niezapomnianą przygodę. Jeśli zatem poszukujecie historii, która umili wam letnie wieczory i dni, trafiłyście idealnie. Koniecznie sprawdźcie prezentowaną dziś pozycję, ponieważ ta jest już dostępna w sprzedaży. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Jak przechytrzyć nieboszczyka – zaskakująca komedia pomyłek

Okazuje się, że wakacje all-inclusive mają kilka wad. Tak, tak. Po pierwsze jest to cena, po drugie sztuczna atmosfera i rozlazła nuda pobytu, po trzecie średnio dwa dodatkowe kilogramy na tydzień. Co jeszcze? Przede wszystkim nie tak łatwo przestać być tam singielką… To właśnie z tych i kilku innych powodów Lucyna i Elwira zdecydowały się na urlop nad polskim Bałtykiem. I wszystko wskazuje na to, że los uśmiechnął się do przyjaciółek. Udaje się im wynająć całkiem tanio domek, który jest uroczy. Na plaży świecą pustki, bo zdecydowały się odpoczywać w czerwcu. No i relaksują się w towarzystwie przyjaciółki – najlepszej pod słońcem. Tym samym nawet nadmorska pogoda, znana ze swoich kaprysów, okazuje się dla nich łaskawa. Jednak ta idylla nie trwa wiecznie. Sielankowe wakacje kobiet przerywa nieboszczyk. Skąd się wziął i co zrobią przyjaciółki?

Jak przechytrzyć nieboszczyka to zaskakująca i wciągająca komedia pomyłek, okraszona nutą dreszczyku. Dlatego też czytelniczki nie będą się przy niej nudzić ani na chwilę. Prezentowaną dziś książkę znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim wielbicielkom literatury kobiecej, beletrystyki i literatury pięknej.

Przeczytaj także