Jaglany detoks dla biegaczy – Marek Zaremba

Jaglany detoks dla biegaczy - kup na TaniaKsiazka.plJaglany detoks dla biegaczy to absolutny hit zbliżającego się miesiąca. Książka w sprzedaży pojawi się już 6 lipca i gwarantujemy, że każdy amator sportu znajdzie tu coś dla siebie. Jeśli jednak Waszym ulubionym zajęciem jest bieganie, to ta pozycja koniecznie powinna znaleźć się w Waszej domowej biblioteczce. Szykujcie się na całkowite obalenie mitu, że kasze są nudne i przekonajcie się o cudownych właściwościach jaglanki. Jaglany detoks dla biegaczy to książka, która pretenduje do miana bestselleru!

Jaglany detoks dla biegaczy – zwiększ efekty na macie

Jeśli sport był obecny w Waszym życiu, to ta pozycja jest właśnie dla Was. I nie mamy tu na myśli wcale wyczynowych sportowców, choć i oni niewątpliwie znajdą tu coś dla siebie. Chcecie ponownie wrócić do aktywności fizycznej, ale nie bardzo wiecie od czego zacząć? A może to wasz pierwszy raz, kiedy podejmujecie próbę przejścia na zdrowszy tryb życia? Doskonale! W tym, czy innym przypadku ta pozycja sprawi, że twoje efekty będą znacznie lepsze. Nieważne, czy biegasz amatorsko, czy ćwiczysz zawodowo.

Co zawiera książka? To niezwykle przydatny poradnik, który podpowie Wam jak zacząć skuteczny detoks biegacza. Znajdziecie tu również gotowe plany i harmonogramy oczyszczania organizmu z toksyn oraz mnóstwo smacznych przepisów. Oczywiście z kaszą jaglaną w roli głównej. Ponadto w środku zostały opisane trzy style biegania. Dzięki temu dobierzecie sposób, który najbardziej odpowiada Waszemu poziomowi zaawansowania tak, abyście nie zniechęcili się do wysiłku. Do każdego typu przypisany jest jeden bohater: Marek – rytm slow lub marsz szybkim tempem, Piotr – amatorsko, ale konsekwentnie i konkretnie oraz Dorota – zawodowo i ekstremalnie, pokonując wszelkie bariery.

Nie od dziś wiadomo, że to, czym zasilamy nasz organizm, ma duży wpływ na końcowe efekty wylewania potu na macie. Dlatego też przekonajcie się sami, że kasza jaglana potrafi zdziałać w tej materii cuda. A wszystko za sprawą jej niezwykłych właściwości i dokładnie skomponowanego planu, który znajdziecie w tym poradniku.

Przypominamy, że książka Jaglany detoks dla biegaczy dostępna będzie już od 6 lipca bieżącego roku. Znajdziecie ją tutaj. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także